Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért lehet, hogy undorodom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért lehet, hogy undorodom azoktól a csajoktól, akik már voltak valakivel?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 21:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne más?

Mi alapján más? Nem hiszem, hogy az nagyon más lenne, ha egy pasi már a 10. csajon is túl van. Ugyanúgy az is undorító. Nem is szeretem, és a legtöbb nő se szereti az ilyen pasikat. Nagyon tévhitben élsz.

2010. okt. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
A pasi le tudja mosni utána, de a csaj hogy mossa ki olyan mélységben?
2010. okt. 14. 23:20
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Te inkább sokat csalódtál, és nő gyűlölő vagy , vagy inkább nem tiszteled a nőket.
2010. okt. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy igazad van, mert nagyon sokat csalódtam :(
2010. okt. 14. 23:29
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Tudtam. Leír rólad mindent azokról amiket írsz.

Tovább kellene lépned. Az élet nem áll másból ,mint sok csalódásból, de a lényeg mindig az, hogy tovább kell rajtuk mennünk akármilyen is. És nem hiszem ,hogy a csalódásaidból mindent nőt meglehetne ítélni.

Szerintem csak rossz helyen keresgéltél eddig. Majd te is megtalálod azt akit kerestél eddig.

2010. okt. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Köszike, aranyos vagy, remélem úgy lesz :)
2010. okt. 15. 00:41
 17/28 anonim ***** válasza:
51%
Nincs ebben semmi furcsa. Gondolom mindenből mindig ÚJAT vesz, hát a lányokkal vajon mért tenne másképp?
2010. okt. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
24%
Ja és egyébként ha már itt tartunk már csak azért sem érdemes olyannal kezdeni, akinek már "sok" volt, mert azoknak sokkal nagyobb az igényük akár az ágyban akár máshol...szóval ilyen szempontból megértem a dolgot...
2010. okt. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 rozika10 ***** válasza:
93%

Értem tehát lustaságból és félelemből nem jó az ha egy nő már tapasztalt,pesik!!!!!!!!komolyan mondom nem a középkorban vagyunk hogy egy nőt megbélyegeznek ha nem várta meg a nászéjszakát!!!És mi az hogy egy pasi le tudja mosni???

komolyan mondom ez nagyon durva!!!valaki nagyon el rontott benned valamit de hidd el nem minden nő okoz majd csalodást!!!Csak mielőtt megtalálod az igazit előtte jönnek olynok akik mellett érettebb és tűrelmesebb lehetsz hogy az akit neked szánt a sors már olyan pasit kapjon aki meg tudja becsülni a szerelmet és magát a NŐt!!!!

Ja és köszönöm a hozzámszólást!!!

2010. okt. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 rozika10 ***** válasza:
100%
bocs nem pesik hanme pasik!!!
2010. okt. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!