Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért lehet, hogy undorodom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért lehet, hogy undorodom azoktól a csajoktól, akik már voltak valakivel?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 21:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
50%
Pasik? Rozika drága, itt férfiak vannak. :)
2010. okt. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

23.13

Azért itt korrigálnék egy kicsit. Az lehet, hogy te nem szereted azokat a férfiakat, akik már legalább tíz nővel voltak, nade hogy a legtöbb nő sem, ezt azért kétlem. Úgy vettem észre, hogy a nők jó része már a gondolattól is bizseregni kezd a lába között, hogy egy nagy bika kinézi magának. :)

2010. okt. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Szóval te már el vettél egy szüzességet, azzal a lánnyal mi lett?

Csak addig volt jó míg a tied volt a szüzessége?

Más pasi se szereti a ringyókat, akit már más megdugott, most akkor mi lesz az excsajoddal, mivel te már megdugtad...?!

2010. okt. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy vettem észre, hogy a nők jó része már a gondolattól is bizseregni kezd a lába között, hogy egy nagy bika kinézi magának "


na ez mekkora f szság

2010. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

"A pasi le tudja mosni utána, de a csaj hogy mossa ki olyan mélységben?"


ez így nem teljesen igaz !!! amikor magömlésed van, vákuum keletkezik és beszívod a partnered testnedvét !!!

szóval ????? hogy is mosod ki olyan mélyről ????


amúgy ok én lányból vagyok és én sem szeretem azt a f.aszt szopni, amit más p.inájából vettek ki..., de 26 évesen keressek kisfiúkat , akik még nem jártak punciban :DDDD


ne így fogd fel, szerintem csak akkor undorító a dolog, ha a csaj két vasat tart a tűzben egyszerre, vagy közvetlen előtted más ágyából szállt ki ami még ki sem hűlt utána....


és abba nem gondoltál bele, hogy esetleg egy lánynak akinek már volt előtted vkije , lehet nem is egy srác / itt nem 19 éves lányokra gondolok/ők nem így tervezték, de nem jött össze a kapcsolat ....


26 / L

2010. okt. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 rozika10 ***** válasza:
100%
Férfiak???Hol????
2010. okt. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
29%

"A pasi le tudja mosni utána, de a csaj hogy mossa ki olyan mélységben?"


ez így nem teljesen igaz !!! amikor magömlésed van, vákuum keletkezik és beszívod a partnered testnedvét !!!

szóval ????? hogy is mosod ki olyan mélyről ????


amúgy ok én lányból vagyok és én sem szeretem azt a f.aszt szopni, amit más p.inájából vettek ki..., de 26 évesen keressek kisfiúkat , akik még nem jártak punciban :DDDD


ne így fogd fel, szerintem csak akkor undorító a dolog, ha a csaj két vasat tart a tűzben egyszerre, vagy közvetlen előtted más ágyából szállt ki ami még ki sem hűlt utána....


és abba nem gondoltál bele, hogy esetleg egy lánynak akinek már volt előtted vkije , lehet nem is egy srác / itt nem 19 éves lányokra gondolok/ők nem így tervezték, de nem jött össze a kapcsolat ....


26 / L


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 15:22


te aztán nagyon undorító vagy,h kisfiúkat keresel ,miközben voltál már más pasival...el tudom képzelni ,h kihasználod azokat szűz fiúkat,pff szánalmas egy Qurva vagy..meg amúgy sose tudhatod meg,h pasi volt e már lánnyal már,hazudhat is,kb ugyanúgy undorodhat tőled pasik ,h voltál más pasikkal vagy kicsi kisfiúkkal.hányingerem van tőled qurva..

2010. okt. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

01:01 tanulj meg olvasni te primitív !!!!

egy kérdőjelet hagytam le drága, ok ez hiba volt, de gondoltam megérti mindenki !!tévedtem :DDDD

NEM AZT ÍRTAM KERESEK KISFIÚKAT !!!!! HANEM KERESSEK ???

NEM MINDEGY DRÁGA !

MIELŐTT LEQÚRVÁZOD A MÁSIKAT TANULJ MEG FIGYELMESEN OLVASNI !!!!!!


ha meg annyi eszed van, hogy szerinted egy 26 éves lány kisfiúkra bukik, hát akkor sorry !

szánalmas !

2010. okt. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!