Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják becsülendőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják becsülendőnek, hogyha valaki 18 felett szűz? És ennek kellene örülni?

Figyelt kérdés

18 felett vagyok bőven és szűz. A fiúk ezért odavannak, mintha valami érdem lenne, pedig nekem is teher. Nem önszántamból vagyok szűz, nekem is lennének szükségleteim, csak partner nem volt eddig hozzá. Meg úgy csinálnak, mintha csak kettő lehetőség lenne: 1. mindenkivel lefekudt a lány, 2. szűz



Aztán arról ne is beszéljünk, hogy ez a fene nagy öröm alább hagy nagyon hamar, amikor megtudják, hogy ez mivel jár, de az mellékes.


2023. aug. 3. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Én is huszonéves vagyok, eddig 3 férfivel voltam (3 hosszabb kapcsolatom volt).

Ezért is meg vannak veszve általában, mintha az Isten lábát fogták volna meg, mert még nem volt alkalmi kapcsolatom.

Sok férfinak (de nőnek is) még itt tart az agya sajnos, hogy egy ember értékessége ettől függ.

2023. aug. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Mert nőként egy szexet összehozni nem nagy mutatvány, gyakorlatilag egy eldöntendő kérdésre kell válaszolni. Férfiként viszont annál nagyobb erőfeszítés, mire összejön valami, utána kell menni a dolognak, rengeteg pofáraesés, stb.
2023. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Az első tökéletesen leírta..
2023. aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Mert a lo pocsuek szeretik a visitast es a dajdalmat latni a

Lanyon..

2023. aug. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

23 éves vagyok és nem olyan rég vesztettem el. Sose értettem ebbe mi az érdem:D


Nem vagyok se csúnya, se vallásos, egyszerűen az volt az oka, hogy nem volt hozzá olyan partner, sokáig viszonzatlanul szerelmes is voltam akkor azért nem és nem úhy alakult. Most meg igen.


Mindig is tudtam, hogy nem változik semmi, de tényleg egész konkrétan nem változik az égvilágon semmi max annyi, hogy ez a tehernek megélt dolog, ez a nyomás lekerül. De egy szex nem tapasztalat.


Nekem egyébként jó volt, a srác meglepődött, el se akarta hinni, de nem reagált rosszul. Nem örömködött különösebben de csalódott se volt, jól reagált.


De szerintem nem kell túlgondolni.

2023. aug. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
25 éve sem tartották becsülendőnek, inkább hülyènek nèztèk azt, aki szűz még ennyi idősen. Ennyit változott volna a világ?
2023. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
16 alatti futykos kell jo vekony, mert kulonben sikitani, sirni fogsz a fajdalomtol.
2023. aug. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
Tapasztalatból mondom, hogy az a csaj, aki 20+ évesen még szűz, annál valami baj van. Legalább 3 ilyennel találkoztam már.
2023. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
8. Az tuti hogy nem egeszseges teljesen, valami mentalis problema ami mar sok eve elhuzodhat.
2023. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"annál valami baj van" Istenem annyira tipikusan magyar hozzáállás ez. Miért is lenne vele baj? Azért mert nem akar szexelni? XD A szex az miről szól? Örömszerzésről, nem? Na most ha valakinek ez nem a szexben merül ki, az miért lesz rögtön aberrált? Ennyi erővel azt is mondhatnád hogy azért nem normális, mert nem eszik fagyit.

Persze előfordulhat az is hogy mentális problémája van (annak is lehet aki szexel, vagy annak nem?), meg még millió más oka is lehet. És ha ez nála tudatos, és nem arról van szó hogy válogat, meg nagyon földöntúli elvárásai vannak, akkor egyáltalán nem magától értetődő hogy baj lenne vele.

Sok embernek a szex az csak annyi hogy na elégüljünk ki, tökmindegy kivel, akár még az élő fával is. Ez normális, de ha valakinek vannak fontosabb dolgai az életben és nem ekörül forognak a gondolatai, az nem?

Mindenkinek a saját döntése mit csinál a testével, ha jól esik neki csinálja, ha nem, nem.

2023. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!