Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják becsülendőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják becsülendőnek, hogyha valaki 18 felett szűz? És ennek kellene örülni?

Figyelt kérdés

18 felett vagyok bőven és szűz. A fiúk ezért odavannak, mintha valami érdem lenne, pedig nekem is teher. Nem önszántamból vagyok szűz, nekem is lennének szükségleteim, csak partner nem volt eddig hozzá. Meg úgy csinálnak, mintha csak kettő lehetőség lenne: 1. mindenkivel lefekudt a lány, 2. szűz



Aztán arról ne is beszéljünk, hogy ez a fene nagy öröm alább hagy nagyon hamar, amikor megtudják, hogy ez mivel jár, de az mellékes.


2023. aug. 3. 22:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nincs hozzá partner, akkor mit csináljak? Nem olyan lány vagyok, akit megnéznek a fiúk. Akik nekem bejönnek, azok rám se hederítenek. Egy srác van, akinek tudom hogy bejövök, de ő mentálisan beteg, de ő neki mindenki bejön. Ráadásul taszító egy személy. És ennyi. Mit kellene csináljak? Írjam ki facebookra, hogy kan kell, várom a jelentkezőket?
2023. aug. 4. 22:02
 12/13 anonim ***** válasza:
Kb 16 évesen szerettem volna túl lenni de nem jött össze, telt az idő, aztán nem igen motivált, más dolgok voltak épp fontosak, munka világába léptem nagyon az időm nem engedte, most 30 éves férfiként még szűz vagyok, nem tudom milyen a szex nem tudom milyen érzés, úgy vagyok eddig nem jött össze nem zavar igazából, el is határoztam, nem is akarok túl lenni, meg hagyom a szüzességem, úgy gondolom ebbe nincs semmi kínos az hogy 30 éves férfiként szűz vagyok az is maradok.
2023. aug. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
srác van, akinek tudom hogy bejövök, de ő mentálisan beteg. Te is az vagy.
2023. aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!