Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul esik, hogy nem foglalk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esik, hogy nem foglalkozik velem mikozben elmondtam neki par gondomat. Egy jelentektelen ember vagyok szamara ezek szerint?

Figyelt kérdés

Azt gondoltam tetszunk egymasnak, felkeltettuk egymas figyelmet de lehet hogy megsem.

Volt egy kis bajom, elmondtam neki ugy tunt erdekli de azota meg sem kerdezi hogy hogy vagyok, elek e meg..sulyos problemakrol van szo.

Ezek szerint egy jelentektelen ember vagyok szamara?

Vagy varjam meg a kovetkezo talalkozast es lehet hogy szemelyesen fog erdeklodni?

Nem ismerkedunk csak egy helyen tanulunk.


2023. aug. 3. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen dolgokat mondtál el? Mi a baj? Betegség?


Egyébként lehet csak figyelmetlen/kiesett az agyából.. de ha valakinek fontos vagy akkor próbál ilyen dolgokra figyelni és érdeklődik, illetve megjegyez rólad olyat amit elmondasz neki. (Legalábbis nálam ez így van.)

2023. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, nalam is..ezert tettem fel a kerdest..
2023. aug. 3. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Volt egy kis bajom"

"sulyos problemakrol van szo" most akkor melyik?

De végülis mindegy.

2023. aug. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem kikukázott, csak nem meri vállalni. Nekem is van egy eü.-problémám, és ha esetleg (bárhol) terítékre kerül, akkor máris más szemmel néznek rám. Ilyenkkor elgondolkodom, hogy ennyire kell szégyellnem emiatt magam, vagy ezzel a "tökéletesen egészséges:):):)" társadalommal van baj?


Azt mondom Kérdező, hogy ne bánkódj, ne foglalkozz vele: jobb, hogy már most megmutatta az igazi arcát az "ilyen"... (F!)

2023. aug. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Rosszul esik, hogy nem foglalkozik velem"

Nem az ő dolga megoldani a problémáidat.

Nem akar közelebbi kapcsolatot veled.

"Azt gondoltam tetszunk egymasnak, felkeltettuk egymas figyelmet de lehet hogy megsem." Mégsem.

2023. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!