Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hívogat ez a csávó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hívogat ez a csávó most? Ma már 4x hívott.

Figyelt kérdés

A sztori az volt kb. 2 hónapja, hogy összefutottunk egy étteremben és ott eldumáltunk, de kosarat adtam neki, mert van barátom meg amúgy se jött be, de barátok maradtunk párszor dumáltunk telon, de ennyi. Ami bonyolítja a helyzetet kiderült, hogy egy lépcsőházban lakunk (szívás) és tegnap találkoztam vele a folyosón mert későn el kellett mennem itthonról, a folyosón aludt egy ágyon (lent a tárolóknál az alaksorban) mert "kidobta a lakótársa", ami fura mert azt tudtommal csak főbérlő teheti meg kirúgták a munkahelyéről is.


Ma már 4x hívott, de nem tudom miért, nektek mi a véleményetek? Annyira jóba nem vagyok vele, pár telós beszélgetés volt semmi más vele. Nem akarom visszahívni, mert vmiért rossz előérzetem van ezzel kapcsolatban.



2023. aug. 4. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Blokkold a számát Istenem... 🤦‍♀️😑
2023. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak érdekelne miért hívogat. Nyilván az lesz.
2023. aug. 4. 14:19
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, mi honnan tudjuk? Lehet hozzátok akar menni lakni. 😂😂😂
2023. aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Láttam jött ma be a lépcsőházban, de nem volt a folyosón. Remélem visszafogadták. Nyilván nem vagyok szamár, hozzám idegen nem jön be, nem hogy beköltözzön.
2023. aug. 4. 14:21
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hozzad akar keredkzedni
2023. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Meg az se tetszik, hogy a munkahelyemen hívott délelőtt 3x egymás után. Ott nagyon nem illik telefonálni, hacsak nem sos.
2023. aug. 4. 14:41
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ma már 4x hívott, de nem tudom miért, nektek mi a véleményetek?"


Te kis butus, be akar hozzád költözni. Meg aztán el is tarthatnád, míg ninc smunkája.

2023. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egy kvázi idegenhez? Pff. Remélem nem fog zaklatni.
2023. aug. 4. 14:46
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem mi ihlette ezt a kérdést ha téged egyáltalán nem érdekel ez a pasas . Mi értrlme olyant ki írni amit te is tudsz?
2023. aug. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

8

Velem megtörtént, hogy 1(!) hete ismert pasi be akart hozzám költözni az albérletéből, mert hogy az enyxém ingyen van.

2023. aug. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!