Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit ér nektek a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit ér nektek a kapcsolatotok, mi mindent tennétek meg, hogy megtartsátok?

Figyelt kérdés
2023. aug. 5. 12:29
 1/7 A kérdező kommentje:
A kérdést csalódás és fájdalom ihlette, egy szakítást még nem dolgoztam fel, amikor a kapcsolatunk nem volt elég értékes a másik félnek ahhoz, hogy több energiát tegyen bele. Ez fáj, még most is. Miközben én szoktam határokat húzni, miért fáj az, ha más is ezt teszi?
2023. aug. 5. 12:30
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit tennék meg amennyit a másik fél, ha semmit, akkor kiraknám, elvégre fölöslegesen gürcölnék egyedül, ő neki mindegy úgyis.
2023. aug. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha te mindent megtettél, a másik fél ezt észre fogja venni. Velem 2 hete szakítottak, azóta mindenre rájött, hogy a boldogsága ami volt az életben az én voltam vagy tőlem kapta. Késő bánat sajnos. Mostmár szeretne mindent megadni nekem is. Amúgy én tényleg MINDENT képes vagyok feladni egy jó kapcsolatért, családcentrikus vagyok, és energiát pénzt semmit sem sajnálva teljesítek egy kapcsolatban.
2023. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont annyit ér, amennyit a másik félnek. Ha ő sz@rik bele az egészbe, akkor én is. Időm és energiám is véges, felesleges dolgokra nem pazarolom.
2023. aug. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pont annyit ér, amennyit a másik félnek. Mikor elkezdtem kevésnek találni, amennyit a másik félnek ér, le tudtam szállítani az én beletett energiámat is, így egyenlően tettünk bele. De én ettől nem voltam boldog. Aztán szakítani is tudtam, mikor más ésszel tudomásul vettem, hogy ő már nem akar beletenni. De azt nem állítanám, hogy azóta boldog vagyok.
2023. aug. 5. 12:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Komfortzónán kivülulre megyek. Ami nekem kényelmetlen de a másik meg számít rám.
2023. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En ugyan igy jartam, mindent megtettem de a masik csak fel energiat pakolt bele aztan fajdalmasan lemondtam rola, persze nem kapart szakitas utan, szoval ennyit ertem neki, csak ugy voltam....
2023. aug. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!