Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem,nem akarok nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem,nem akarok nagyon lehetetlent, tartalmas párkapcsolatot akarok, ahol mások mellett pl könyveket és filmeket ajánlunk egymásnak és/vagy együtt nézzük vagy megbeszéljük. Másoknak is van ilyen igénye?

Figyelt kérdés
Ti hogy éltek, mik a kívánságaitok egy kapcsolattól, van, akinél ezek megvalósultak? Persze, tudom, egy párkapcsolat se szólhat 0-24-ben ezekről. Bár nálam már, mivel középkorú vagyok, a közös gyerek vállalása vagy akár egzisztenciaépítés, közös küzdés valami pénzbeli célért stb. nem fog összekovácsolni senkivel. Egyedül is van már pénzem. Közös értékek, érdeklődés és persze külső tetszésből lehetne kapcsolat.
2023. aug. 5. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet olyan, hogy valamennyire más az ízlésünk, de közben meg teljesen odavagyunk egymásért. Nem szórakoztatást várok a kapcsolattól, hanem hogy egymás társai legyünk, tehát odafigyelés, szeretet, meg ilyen hülyeségek. :D
2023. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek teljesen normális igények,mély,őszinte kapcsolódásra vágysz, egy olyan emberre aki a lelki társad tud lenni.
2023. aug. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek elég alpa dolgok nekem.
2023. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, ilyeneket írtok, hogy alap. Meg is valósult nektek, ilyen kapcsolatban éltek? Én csak szeretnék.
2023. aug. 5. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!