Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa dolog az ex iránt.....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa dolog az ex iránt.. meg magyarázhatatlan szerintetek?

Figyelt kérdés

Az exem, közel 8 évvel ez előttről ismerem.

Még a férjem elött voltam együtt vele.

Mindösszesen 4-5 alkalommal találkoztam vele, nagyon-nagyon sokat tudtunk beszélni szinte bármiről..

Majd utána szexeltünk 2-3 alkalommal, az egész idő alatt.

Összesen 6 hónapig voltunk együtt, de távkapcsolatban, mert külföldön dolgozik.


Soha nem tudom megérteni, de mindig valamilyen úton módon beszélnem kell vele.

Egyszerűen nem tudok nem írni neki bármi miatt... és ami a "legrosszabb " hogy ki virulok ha több napon át beszélünk.

Pedig semmi kacér vagy rá menős dolgot nem írunk egymásnak.

Nem csaltam meg a férjem vele, semmilyen módon, még is mindig azt érzem hogy boldog vagyok a puszta vele való beszélgetéstől is.... MIÉRT????


Ha én nem írok, akkor egy idő után ő kérdezi meg hogy vagyok/vagyunk... mindig olyan jól esik..



A legutóbbi beszélgetésnél nem tudtam tovább hallgatni.. részben leírtam ezt az érzést neki.... és azt hiszem sokkoltam mert azóta nem ír/reagál...


Azt érzem elhagy a másik felem, holott férjem van és gyerekeim...

Egyáltalán nem jó a kapcsolatom a Férjemmel, apának egész jó ha a sajátomhoz viszonyítom, de ennyi... alig érzek már valamit iránta... szinte semmi érzelem nincs már az egészben...

De a fickóval való beszélgetésben sincs... csak általános dolgokról írunk egymásnak..



Még sem értem miért van ez az egész.

Azért szakítottam ez előtt közel 8 éve mert mindig ígérte hogy haza jön külföldről de nem jött... amikor felhívtam hogy én ezt nem bírom hogy nincs velem fizikálisan pedig másnapra haza jött..

Akkor nem akartam megbeszélni mert az egész nagyon hülyén jött ki... azóta sem tudunk elválni teljesen..


Utána megismertem a férjem, akinek ugyan nem makulátlan a múltja, mert egy másik nőt csalt meg velem... amire később derült fény...

Utólag már nem maradnék vele, de egyáltalán nem bánom, mert van két gyönyörű, imádni való gyermekem.



Én Halak, a kivel beszélgetek fickó, Rák... a férjem Mérleg..



2023. aug. 8. 23:20
 1/4 anonim válasza:

Rossz, mikor az embernek hiányzik valaki, de előbb-utóbb az exedben is találnál valami tökéletlenséget, ami miatt a mostani férjed hiányozna neked. A gyerekeknek pedig hiányozni fog az apjuk, ha elhagyod őt.


Akármilyen szép egy fantáziakép, nem valóság. Az egyik ember nem tudja betölteni azt a szeretetvágyat, ami a másik emberben van. A férjed nem, és az exed sem. Ezért semmi értelme váltani. Csak szenvedést okozol 3 embernek, magadnak pedig pillanatnyi bódultságot, de nem boldogságot. Senki nem lehet boldog a másik boldogtalansága árán.

2023. aug. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mi van ha így soha nem leszek már boldog teljesen.

A gyerekek sokat adnak, de más részről, magányosnak érzem magam.

Ezen a részen a férjem nem változik, próbáltuk már sokszor beszéltünk róla, de valahogy mindig ugyan az jön ki...

2023. aug. 9. 00:01
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Inkàbb ez a férfi egy „Lelkitàrs“. Tarsd vele a kapcsolatot mint egy jò baràt!
2023. aug. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezek után hogy hozhatnám rendbe, miért nem ír...? Szerintetek?
2023. aug. 9. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!