Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztaltatok már durván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltatok már durván nyomasztó kisugárzást férfinél?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és szintén nők válaszait várom elsősorban.

Van három nagyon jó barátnőm, és az egyikük bemutatta nekünk tegnap az új barátját. Semmi rosszat nem mondhatok a külsejéről, nekem nem az esetem de semmiképp nem csúnya. Viszont nem is az ellenszenves volt a jó szó rá, nagyon udvarias volt velünk, látszólag odavan a barátnőnkért is. De ahogy a szemébe néztem elkapott egy nyomasztó érzés, ami egyre csak erősödött, a végén már ösztönösen elrohantam volna. A találkozó után szép lassan csillapodott. A másik két barátnőm csak annyit mondott, hogy nem volt nekik szimpatikus, nem tetszett nekik a szeme.

Persze nem fogunk rögtön vészmadárkodni, hiszen mit is mondhatnánk a barátnőnknek? Hogy nem tetszik nekünk az új pasija szeme, durván nyomasztó a kisugárzása? Hogy lehet ezt egyáltalán felhozni?

Jártam már hasonlóan, de ott kevésbé közeli emberekkel történt. Egy volt munkatársammal véletlenül összefutottam a boltban, pár szót váltottam csak vele, mert siettem, annyira rosszul lettem. A barátjával volt, akit ahogy megláttam elkezdtem émelyegni, szintén nyomasztó érzés kapott el. Nem sokkal ezután összeverte ez a pasi a volt munkatársamat, lelkileg terrorizálta, alig tudott megszabadulni tőle.


Nagyon érdekelne, hogy milyen hasonló esetben volt részetek, illetve tanácsot szeretnék kérni, hogy szerintetek a barátnőnknek mondjunk-e valamit, ha igen mit?


Köszönöm

32N



2023. aug. 10. 12:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kolléga volt,akinek a szeme olyan volt,mint egy élettelen üvegszem, mint egy szertári preparátum szeme.

Akármilyen reakciója volt,akármit beszélt, még ha nevetett is, akkor is ez az üres tekintet nézett mindenkire.

Őt elhagyták és utána az élete összeomlott, talán ez válthatta ki. Közömbös volt mindenkivel,de nem ártott senkinek.

2023. aug. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem véletlenül mondják hogy a szem a lélek tükre. Egy embernek nagyon fontos a kisugárzása. Nyilván meg kell ismerni az embereket meg időt kell hagyni, de azért általában beigazolódnak a dolgok.
2023. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazság szerint én is ilyen vagyok, hogy az aura/kisugárzás nálam fontos, viszont volt már úgy, hogy ellenszenvesnek tűnt valaki és legvégül barátnők lettünk. Szóval azt ajánlom, hogy hallgassatok és inkább a barátnőt kérdezzétek, hogy mi újság és ha együtt vannak figyeljétek meg hogyan viselkedik vele, nem lehet arra adni, hogy unszimpatikus valaki, rossz érzés fog el, mert nem mindig válik be a radar más emberekkel szemben.
2023. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Néhány éve együtt laktam egy lánnyal albiban (külön szobánk volt). Amikor először bemutatta a pasiját, akivel évek óta együtt volt, akkor én is azt éreztem,amit a Kérdező, hogy oké, jóképű, intelligens,de valami nem stimmel... Nem tudtam megmagyarázni magamnak se, hogy mi volt a bibi, persze lakótársamnak se mondtam, nem voltam abban a pozícióban, hogy erről véleményt mondjak. Jóban voltunk,de nem lettünk úgy igazán barátnők. A srácot amennyire lehetett próbáltam kerülni, néha váltottunk pár szót, de egyszerűen nem volt jó a társaságában lenni. Volt, hogy a szobámat is többször kulcsra zártam, mikor elmentem hazulról. Még együtt laktunk a csajszival, mikor kiderült, hogy szétmentek, a csávó szanaszét csalta meg kiderült, hogy azért annyira nem volt vele kedves a kapcsolatuk alatt, mint ahogy az kifelé tűnt. De a csajszi annyira szerette, hogy magának se merte bevallani, hogy ez gáz:(

Persze,nem szabad első benyomásra ítélni,de amikor ilyen rossz érzések fognak el valaki kapcsán, akkor nagyon óvatosan viszonyulok ahhoz az emberhez; nem véletlenek ezek a jelzések.

2023. aug. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok! Hagyok nekik időt, mást amúgy sem tudok tenni, a barátnőimmel pedig gyakran szoktunk találkozni, szóval szorosan tartjuk a kapcsolatot.

Nagyon remélem, hogy csak tévedés volt az a brutál nyomasztó érzés.

2023. aug. 10. 13:23
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a barátnőd felnőtt nő,az ő döntése, hogyan és kivel éli az életét. Ha szoros a kapcsolatotok, biztos fel fog tűnni,ha gáz van náluk. Ti annyit tudtok tenni, hogy ha beütne a gebasz faktor, akkor mellette lesztek és támogatjátok.
2023. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, 6-os, pontosan így vagyok vele én is, mondhatni a gondolataimat írtad le.
2023. aug. 10. 13:55
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Két kezemen tudom megszámolni, hogy hányszor fogott el ilyen érzés. Ebben mondjuk nők is voltak. Három olyan kollégám is volt, akik azonnal furcsának tűntek, de ugye itt az van, hogy nem azért nem rokonszenves valaki, mert mondjuk nyíltan bunkó, hanem ahogy fentebb írta valaki, papíron minden rendben, elvileg, gyakorlatilag pedig idővel mindig kiderült valami rossz róluk. A legdurvább egy nővel szemben volt, emlékszem, hogy ahogy beszélgettünk ösztönösen összekulcsoltam magam előtt a kezem (nem tudatos védekezés).


Volt már, hogy barátnőm új palijának a szeme sem állt jól, igazi bárgyú pali, totál behülyítette a barátnőmet. Mi szóltunk neki, hogy ez nem lesz jó, de a szerelem vak, így inkább szenvedett vele pár évet és össze-vissza csalták. Mondjuk ott azért nem mentem bele durvábban, mert kb. mindenkinek nyilvánvaló volt, hogy a srác megbízhatatlan, viszont nem jelentett fizikai veszélyt a barátnőmre, nem volt sosem agresszív, sem bántalmazó. Ha erről lett volna szó, akkor erősebben szólok neki.

2023. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Amikor egy ciganysrac udvarolt nekem(magyaros kulső fehèr bőr). Es csupa szépeket mondott kedves volt. De olyan fekete a szeme hogy a pupillaja se latszott. Egy mély.űrnek láttam az egészet mintha a pokolbol szólítana meg vki:D (sátánka?c film?) Ez mellett seftel és futtatók a körei meg verekedő cigànynők a haverjai es stb.

Hát mondhatott nekem bàrmit..csak néztem őt mélàzva, mintha egy ufot látnèk.

2023. aug. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo! A youtubon van egy Narcisztikus Mozaikok nevu csatorna,ahol a szoke no elmondja,h mikrol lehet gyakorlatban felismerni idoben a bantalmazokat!!!

Ajanld ndki a csatornat! Egyedul nezze meg az osszeset es valazeg igazolni fogja a te megerzesed.

2023. aug. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!