Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik anyukaként ismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik anyukaként ismerkedtek mit tapasztaltak? Mennyire zavarja a férfiakat a gyerek? Illetve aki elfogadja az tényleg őszintén tudja szeretni?

Figyelt kérdés
2023. márc. 29. 10:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Férfiak is maradnak egyedül gyerekkel, vagy az nem érdekes?
2023. márc. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De, csak általában a nő neveli a gyereket 99%ban. Tisztelet a kivételnek!
2023. márc. 29. 11:03
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

1-es, legtöbbször a nőnél marad a gyerek.

Vagyis elvált, gyerekes férfi esetén párkapcsolatban a nő csak heti egy napot (vagy kéthetente egy hétvégét) van együtt a párja gyerekével, de alapesetben akkor is ők ketten akarnak együtt lenni, hisz egész héten nem találkoztak.

Viszont fordított esetben a férfi együtt fog lakni a párja gyerekével.


Kérdező, ez teljesen emberfüggő. Nekem a rokonságban van arra példa, hogy a férfi teljesen elfogadta, sőt feleségénél türelmesebben viselkedett annak előző kapcsolatából született lányával. Született közös gyerekük is, és teljesen testvéries viszonyban nőttek fel. De itt a gyakorin számos rossz példát is olvasni.

2023. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
Engem az apukám nevelt fel teljesen egyedül, csupa narkomán, alkoholista, lecsúszott nő zsongta volna körül, sokan persze elváltan gyerekkel akiket az alfahím elhagyott, normális egysem. Mert nem volt daliás, sem gazdag.
2023. márc. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
18%
Egyedülálló nő gyerekkel = eddig eltartotta valaki, és most kellene egy másik madár.
2023. márc. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Közel 4 évig voltam szingli anyuka. A legtöbb pasi -miután megemlítettem, hogy van gyerekem- nem akart komoly kapcsolatot, csak szexet. Szóval csak a kapcsolat élvezeti része kellett volna. Aztán egyszercsak jött egy szinte a semmiből, akit nem zavart :) azóta házasok vagyunk, és született közös gyermekünk is.
2023. márc. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#5 akkor kivétel vagyok szerencsére.
2023. márc. 29. 11:29
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
ÉN 40+-osan kerestem párt, egy kisfiam van. Vagyis már nagy, akkor még alsó tagozatos volt. Direkt elvált, gyerekes férfit kerestem és találtam is. Egyáltalán nem vettem észre, hogy bárkit is zavart volna a gyerekem, volt olyan jelentkező is, akinek nem volt gyereke, de semmi kifogása nem lett volna az enyém ellen. Ahogy a férjemnek sem, akinek 2 van, 1 él velünk közülük és az én 1 gyerekem is.
2023. márc. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Elvált, 2 gyereket egyedül nevelő férfiként, szintén gyermekes nőt kerestem és találtam a második feleségem személyében. A legnagyobb már kirepült.
2023. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A többséget nem zavarta, és nem is akartak semmi kapcsolatot a gyerekkel, és én se akartam hogy legyen velük.

Akit zavart inkább a szabadidő hiánya és az zavarta hogy alkalmazkodni kellett hozzám, illetve a szabadidőmhöz.

Többnyire a szintén elvált, gyerekes apukák az elfogadóbban ez ügyben.


És volt aki elfogadta, érdekelte, ő az egyetlen akit a gyereknek is bemutattam, fél él után. Kedvelik egymást.

2023. márc. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!