Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is tapasztalta ezt nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalta ezt nőként a netes ismerkedés során ?

Figyelt kérdés
4 hónapja próbálkozom ilyen módon, de eddig nem jött be. Általában az szokott lenni, hogy a másik valamilyen ártalmatlan kérdésen felkapja a vizet, elkezd bunkón viselkedni, elkezd bennem hibát keresni, majd tovább áll, merthogy én nem vagyok tökéletes és csak az számít, hogy neki jó legyen? Az, hogy pl engem megbántotta a stílusával, ahogy válaszolt vagy stb és hogy bocsánatot kérjen vagy hogy esetleg megbeszéljük a dolgot az nem opció. Más is tapasztalja ezt netes környezetben ? Miért lehet ez pontosan ? Tinderen próbálkoztam, mert mindenkitől azt hallottam, hogy milyen szuper alkalmazás...

2023. márc. 28. 13:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
4%
Milyen ártalmatlan kérdésen kapták fel a vizet? Én ilyet soha nem tapasztaltam, szóval valószínűleg te csinálsz valamit rosszul. Nekem pl. 1. nap, amint felregisztráltam, lett randipartnerem, akivel 1 hónapja talizgatunk. És rajta kívül is sokaknak szimpi voltam.
2023. márc. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Pl már azon is sokan felkapják, hogy megkérdeztem, független vagy-e. Ami nem értem miért probléma, hisz rengeteg ember keres csajt a felesége, stb mellett
2023. márc. 28. 13:41
 3/26 anonim ***** válasza:
7%

Mert nem kell hónapokig levelezni.

2-3 levél mindkét oldalról és tessék randit megbeszélni!

Személyesen sokkal kevesebb félreértés van, mint írásban!


Komolyan, olyan életképtelenek manapság sokan, hogy csak lesek.

2023. márc. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
Én sem tapasztaltam még ilyesmit. Még soha senki nem haragudott meg semmin, ha egy beszélgetés abba is marad annak max annyi az oka, hogy nincs úgy közös témánk.
2023. márc. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%

2

Nem baj. Kérdezd csak meg. legalább hullik ki a selejt időben.

2023. márc. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
A független kérdésen tényleg felkapják a vizet.😂 Személyes sértésnek veszik ha megkérdezed van-e valakijük.
2023. márc. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
49%
Nem lehet, hogy túlságosan tolakodó stílusod van? Tehát nem finoman, kedvesen kérdezősködsz, hanem egyből letámadod a másikat túlságosan privát és/vagy korábbi csalódásokból eredő kérdésekkel, feltételezésekkel. Ez arra utalhat, hogy komplexusaid vannak, attól meg mindenki menekül.
2023. márc. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
15%
#6 első válaszoló vagyok, én ilyet amúgy soha nem kérdeztem senkitől. Szerintem elég bunkóság olyan bizalmatlanul indítani egy ismerkedést, hogy azt feltételezed a másikról, hogy csalja a párját. Nem csoda, ha emiatt komplexusosnak gondolnak, én is furán néznék egy ilyen kérdésen.
2023. márc. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Én már leveleztem így tinderen 1 hónapig, sőt találkoztunk is, hogy nem kérdeztem semmit. Aztán kiderült, hogy 4 éves kapcsolatban van, csak az nem éppen jó. Ezért én mindig rá is kérdezek spontán.
2023. márc. 28. 13:52
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
#8 Mások vagyunk, szerintem ott kell kezdődjön egy online ismerkedés, mert kb bármilyen szinglinek kiadhatja magát, közben meg ott ül körülötte a család. Hány ilyenbe futottam bele. Vagy csak épp feleség akivel épp "válófélben" van.. Én inkább meg szoktam előzni az ilyen eseteket, jó szűrő. Bár már rég nem ismerkedem online.
2023. márc. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!