Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 20-as években tényleg úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20-as években tényleg úgy széthúz a mezőny basszus. Ma csekkoltam Facebookon a volt osztálytársaimat (2015-ben érettségiztünk 5 osztályos gimiben, azaz 19 évesen). 30 főből közel 10-en házasok, gyerek 1-2-nek van. Sok még szingli. Fura, nem?

Figyelt kérdés
Bár hozzátenném, a mi generációnkban sokan a 10-es években Facebookoztak, és a 20-as években meg már hanyagolják, ezért nincs mindenkiről naprakész infó. Igen sok profil ilyen 2016-17-ben posztolt utoljára.
2023. aug. 10. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura. Miért kellene mindenkinek egyenéletet élnie?
2023. aug. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
En mar 2010 ben vegeztem a sulival töki es meg sincs senkim , gyerekeim sem.
2023. aug. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Én 29 éves vagyok, minden ex-osztálytársamnak van valami 1-2 éves dolog a facebookján. 18 fiú, 13 lány volt az osztályunkban, 5 embernek van ebből gyereke, kb. 6-7-en házasok.


Amúgy én azt hittem a kinézetre gondolsz, mármint arról szól a kérdés. Mert páran tök jól tartják magukat, pl. 25 évesnek néznek ki maximum (friss képeken), mások kb. a koruknak megfelelően néznek ki, jó páran viszont nagyon öregnek néznek ki a képeiken, pl. egy lánynak láttam a friss profilképét és kb. 35 évesnek néz ki rajta.

2023. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura.
2023. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi fura, hiszen más emberek más életet élnek.
2023. aug. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mezőny... ez nem verseny. Nem mindenki akarja ugyanazt az életutat befutni.
2023. aug. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%

Nem fura, ez a normális, harminc felé mindenki megállapodna magasabban végzettek között is, szülni meg 20-30 közt ideális.

5 év múlva ha megnézed lesz pár egyedülálló szülő, néhány elvált és a később érők akkor lesznek megállapodva. Gyerekmentes szingli meg az lesz, akivel folyton csak a baj volt, mert kívülálló volt, vagy túlságosan benne volt a dolgokban, valamelyik szélsőség marad csak szélsőség.

2023. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
7. Nekem nincs gyerekem 29 évesen, pár évig biztos nem is lesz, de szerintem is a gyerek egészsége szempontjából az a jó, ha 30 alattiak a szülei. (Vagy az apa max. 35.)
2023. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
A Facebook már nem ad elég ingert a fiataloknak, így máshová mennek. Most a TikTok és az Insta megy a legjobban. A Facebook haldoklik.
2023. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Hellmano ***** válasza:
21%

Nálunk úgy volt a dolog.:


- 5 éves találkozó.: a csajok nagy része házas , a srácok elvannak


- 10 éves találkozó.: a csajok 2-3 gyerek vagy már elváltak és 1 gyerekkel egyedül álló anyák, a srácok közül is már elkelt 1-2


- 15 éves találkozó.: a csajok, akik elváltak beújítottak új fazon maguk mellé, de fiatalabbat...2 is a többi, azért saját korosztályból legalább. A kor már kikezdett 1-2 csajt. A srácok kezdenek pocakosodni, de még oké a helyzet itt-ott gyerekek.


- 20 éves találkozó.: a csajok gömbölyödnek a "srácok" is kigömbölyödtek, gyakorlatilag én meg haverom az, aki még tartja magát a csapatból kinézetre és sportosságra.


- 25 éves találkozó.: sokan már őszülnek a családos apák szinte kivétel nélkül elhízott az összes (ez valami nép betegség? Ha család van el kell hízni...) a csajokból sokan már el se jöttek, akiv nem akarta magát mutogatni stb. Én ugyanaz a laza figura vagyok, még mindig kinézetre és sportosságra is rajtam nem látszik a kor (45 éves emberekről beszélek), haver szintén sportos, de 2 gyerekes lett közben és az arcán látszik a kor már, de alkatra ugyanaz, mint régen csak közelről ne nézzék meg :D).


Viszont, ami mutatja, hogy jó osztály voltunk anno a 35 főből senki nem lett alkoholista, drogos vagy munkakerülő! Se női se férfi oldalról. Nem züllött le senki és rendezetten él mindenki, igaz sokan már külföldön.


Next stop 30 éves találkozó hamarosan! Itt tartok most.

2023. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!