Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Basszus akkor most tök hülyéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Basszus akkor most tök hülyének nézhet a pasi, ugye?

Figyelt kérdés
Pár napja írunk, (netes tarsk) és most küldtünk már egymásnak hangüzit. Én azelőtt szinte sose csináltam ilyet senkivel, nem igazán tudtam milyen. Tény, hogy szórakoztató a pasas, és kissé felvidulttan küldözgettem az üzeneteket. Most hallgattam vissza és picit vihogó, kényes hangom van rajta, holott nem ilyen a természetetem. Félek elszúrtam, meglehet a véleménye a hülye pcsáról.
2022. jan. 13. 20:24
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem feleslegesen aggócc.
2022. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Her energies..her insecure energies váhá 😆
2022. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen visszahallgatások helyett (föleg ha közben fogást keresel önmagadon?) inkább folytasd a beszélgetést. Nem láthatod magad az ö szemével. Föleg ha tulajdonképpen nem is ismered még!
2022. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki izgatott annak magasabb a hangja, ez lehet cuki is.
2022. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A saját hangját felvételről visszahallva általában mindenkinek irritálónak tartja, ez normális dolog. Szóval valszeg csak téged zavar.
2022. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
(*mindenki)
2022. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Mennyiből állt volna már első nap videózni? Miért vagytok ilyen mamlaszok??? Hangüzenet...
2022. jan. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!