Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti adnátok esélyt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti adnátok esélyt egy régi "nyomi" ismerősötöknek ha azóta vállalható ember lett belőle? Vagy a múltat nem lehet "kitörölni"?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, ha valaki általánosban, gimiben tipikus "lúzer" volt: csúnya, antiszociális, büdös, socially awkward stb. tehát olyan akivel nyilván senki se akarna összejönni. És mondjuk eltelt 10-15 év, és "kikupálódott", ha nem is lett egy istenség, de immáron sportos, ad magára, értelmes, nyitott, tehát "normális" ember lett belőle, aki ha full idegen lenne akkor simán lenne esélye.

Ilyen helyzetben mennyit számít a múlt, hogy emlékeztek rá milyen volt annak idején? Kizáró ok lenne, vagy indulhatna tiszta lappal és kapna egy esélyt mint bárki más?



2023. aug. 11. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Idegen se "kap esélyt" csak azért, mert nem lúzer.
2023. aug. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Volt osztálytárssal én tutira nem kezdenék, teljesen mindegy, hogy milyen volt vagy milyen lett.


De ettől függetlenül elismerésre méltó a fejlődésed.

2023. aug. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Én pl. tuti nem tudnék gyerekkori ismerőshöz vonzódni.

Tök mindegy mennyire volt nyomi és most meg nem az.

2023. aug. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Mi eza nem tudnek baromsag? Sokan jottek osszw volt osztalytarsal ...
2023. aug. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

Általános iskolással kezdenék, de ez ugye nem elég, gimissel véletlen sem.


Mindkét suliból kerestek meg, kicsiként még cukinak tartom, ugye onnan alig van emlék, meg picik voltunk, nekem csak villanásnyi képek meg pár sztori van meg, de hiába lettek sportosak, sikeres felnőttek, vagy külsőre nem, vagy másban nem tetszettek meg. Mondjuk van olyan, aki tizenévesként megkeresett, hogy régen együtt jártunk általánosba(én nem jártam végig) és szeretett, és tiniként megijedtem tőle, most meg tök helyes felnőtt férfi, már találkoznék vele..:) de az más. Gimiben egészen más, ott már élénkebbek az emlékek akkor is, ha 20-30 éve volt, amikor onnan keresett meg egy srác, egyszerűen ignoráltam, mint ahogy gimiben is igyekeztem nem tudomást venni róla. Néha sajnáltam, de azért többnyire csak távol akartam tudni. Klassz, hogy kikupálódott, de ha nem tud továbblépni, akkor azért annyira mégsem. Általánosban még nem voltak kiközösített gyerekek, ott csak a kevésbé jó tanulási képességűek, vagy ilyen olyan apróság miatt cikizett gyerekek voltak. Akit gimiben kinéznek sokáig, azzal komolyabb gond van. Majd 50 felé próbáld meg egy két válás után, talán kikopnak addigra a gimis emlékek is.

2023. aug. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És akkor már mindenkinek kötelező lenne megpróbálni, kedves 4.-es?
2023. aug. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bárki más se kap esélyt.
2023. aug. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy hogy viselkedett velem anno. Volt, aki megfelelt a leírásnak, és így is szekált engem - annak nem adnék esélyt, még ha a saját "jelenlegi" bevallása szerint azért is szekált, mert pszichés beteg volt... a szemétkedéseket nem tudom elfelejteni. Más esetben, ha vonzónak tartom, szimpatikus és összetalálkozunk valahol, miért ne.
2023. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!