Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ilyenkor mit reagáljo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ilyenkor mit reagáljon a nő, hogy konkrétan el merjétek hívni, és megtörténjen, aminek meg kell?

Figyelt kérdés
Ne bántsatok, segitségre lenne szükségem, analfabéta vagyok, 16 éves párkapcsolat alatt elveszett ez a képességem. Egy ismerős férfi egyértelműen jelezte felém flörttel,utalással, határozott tapival (nem intim testrészen..) hogy kellenék neki. Egy szexben én is benne lennék vele. Nagyon váratlanul ért, ezert a nevetgélésen kívűl nem tudtam máshogy lereagálni. Abban maradtunk csak, hogy majd bejelölöm közösségi oldalon, mert engem nem lehet, de nem a szex miatt, hanem egy vásárlás miatt. Én viszont a való életben szeretném ezt elsődlegesen lezongorázni. Ti jeleztetek, férfiak, mit vártok erre a nőtől, mivel jelezze, hogy egy szexre szabad a pálya? Automatikusan fogunk még párszor jövőhéten találkozni.( gondolom az érintésere a kacarászással válaszolva nem rontottam el semmit?) Viszont kevés volt...köszi, egy régóta játékon kívül lévő anyuka.

2023. aug. 11. 14:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
18%
Gerinctelenség 2.0
2023. aug. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
1# te meg jobb lett volna, ha meg sem szólasz, ha már segíteni nem tudsz…
2023. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
15%
Nagyokat böfögj és szellents!
2023. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
48%

Mikor tapiz téged mosolyogj és hagyd, hogy fogdosson.


Ha ebből nem veszi le, hogy benne vagy akkor semmiből sem.


A számlaszámom: 00000000-198467884-368453000


Ide várom az összeget a hálád jeléül.


Üdv!

Arnaul Aurél

2023. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
10%

Mi köze az analfabétaságnak ehhez az egészhez?


Hogyhogy tudsz írni, ha analfabéta vagy? 😀

2023. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
Auréllal értek egyet, esetleg még annyi hogy a férjedtől is kérhetsz tanácsot, hátha tud valamit mondani, végülis közel áll hozzád valamilyen szinten, meg férfi is.
2023. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
Amikor tapogat, dörgölőzz hozzá, esetleg fordulj úgy hogy intim tájra tévedjen a keze. Tapogass vissza olyankor lehetőleg intim tájon.
2023. aug. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy férjnél vagyok? Csak egyelőre nem akarok kapcsolatot, végre élvezem a függetlenségem 15 év állandó alkalmazkodás után.
2023. aug. 11. 14:48
 9/22 anonim ***** válasza:
19%
2. Na már itt vagy megint? A feminizmus jegyében védd meg az elesett kérdezőt, hiszen a csúnya férje miatt kényszerül bele másik pasi karjaiba. Ő csak sodródik... :D Ejjj, amikor a férfiak mennének más nőkhöz, az aztán a cudar és gerinctelen dolog!!! :) Jól van, csak ne pörögd túl, most is kifejezetten a férfiakkal van baj!
2023. aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%

1, Amikor találkoztok, mosolyogj rá, ha beszélgetést kezdeményez, válaszolj neki.


2. Keresd vele a testi kapcsolatot, érintsd meg, simítsd meg pl. a karján elször.


3. Ha ő keresi a testi kapcsolatot, megérint, akkor ne húzódj el, sőt, bátoríthatod is, hogy megfogod a kezét, visszasimítod, stb.


4. Ha van kedved, nyugodtan irányítd a kezét, hogy hová szeretnéd a simogatást...ezt a (végső) stádiumot már csak a fantázia korlátozza, ezzel a módszerrel eléggé egyértelművé teheted, hogy mit akarsz tőle.


Kb. ennyi. Ha ebből nem jön le neki, akkor direktben is elmondhatod, h le akarsz vele feküdni.

2023. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!