Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ilyenkor mit reagáljo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ilyenkor mit reagáljon a nő, hogy konkrétan el merjétek hívni, és megtörténjen, aminek meg kell?

Figyelt kérdés
Ne bántsatok, segitségre lenne szükségem, analfabéta vagyok, 16 éves párkapcsolat alatt elveszett ez a képességem. Egy ismerős férfi egyértelműen jelezte felém flörttel,utalással, határozott tapival (nem intim testrészen..) hogy kellenék neki. Egy szexben én is benne lennék vele. Nagyon váratlanul ért, ezert a nevetgélésen kívűl nem tudtam máshogy lereagálni. Abban maradtunk csak, hogy majd bejelölöm közösségi oldalon, mert engem nem lehet, de nem a szex miatt, hanem egy vásárlás miatt. Én viszont a való életben szeretném ezt elsődlegesen lezongorázni. Ti jeleztetek, férfiak, mit vártok erre a nőtől, mivel jelezze, hogy egy szexre szabad a pálya? Automatikusan fogunk még párszor jövőhéten találkozni.( gondolom az érintésere a kacarászással válaszolva nem rontottam el semmit?) Viszont kevés volt...köszi, egy régóta játékon kívül lévő anyuka.

2023. aug. 11. 14:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
55%
8 ja bocsi, csak már annyira sok a házas félredugós nő hogy jobban nyomulnak mint az egyedülállók, de akkor sok sikert, esetleg kérhetsz tanácsot ilyen házas barátnőktől ők hogy csinálják.
2023. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

11. Nem érzed a kettős mércét? Ha egy férfi akár elméleti síkon is kérdez egy ilyet, ő a féreg, a szemétláda. Ha egy nő, akkor egyből megy felé a jópofi. Na ez screenshot, mert sok feminista elfelejti ezeket.

Persze aki ezt megjegyzi, vagy a nőre tesz negatív megjegyzést, mennek a lepontozások! :D Több kérdésem nincs is!


A nők az ártatlanok... hja! :)

2023. aug. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Hát ez nem jópofi volt. Én mondjuk az ilyen házas félredugós nőket semennyire sem tartom, szerencsére ők nem tartanak igényt mások véleményére, így nyugodtan lehet negatív a véleményem róluk.
2023. aug. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
#13: NE ítélkezz a körülmények ismerete nélkül.
2023. aug. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
De szeretnék véleményt formálni ha nem probléma, vagy valami bűnügybe keveredett szegény nő és fogvatartja a maffia férj őt is és a gyerekeit is? Szerintem ez nagy ritkaság, de ha mégis ilyen történik akkor mély együttérzésem, de most ez a kivételes eset miatt a többi nem fog jobbnak tűnni.
2023. aug. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

14. A kommentedet lopni fogom!


"NE ítélkezz a körülmények ismerete nélkül."


Ezt majd légyszi írd oda minden feminista forradalmárnak is! Előre megköszönöm! ...de tényleg! :)

2023. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
42%
16# te egy igazi barom vagy!
2023. aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

17. Én meg úgy látom hogy pont ti vagytok ilyenek. A kettős mérce mennyire jön be nálad, nálatok? Jó mi?


A 14 és a 16-os válaszokról mi a véleményed? Ugyanaz, csak másik-másik nemet érint. Amit nektek nőknek meg lehet engedni, a férfiaknak már nem. A világ körülöttetek forog, már nagyon el vagytok szállva magatoktól. Tisztelet természetesen a pici kivételnek.


Ez a kérdés is a női szexuális szabadosságról, és annak éltetéséről szól. Nektek a félredugás külön jó pont, addig a férfiakról úgy nyilatkoztok mint egy tömeggyilkosról. Lehet megint lepontozni, megtiszteltetés hogy csak ennyire futja tőletek. :)

2023. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
18 Kérlek próbálj meg lehiggadni és értelmezni az iróniát. Azonkívül ki is derült hogy a kérdező teljesen szingli. Senki sem éltette itt a női félredugókat, kivételesen.
2023. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
19. Megnyugodtam, normálisan válaszoltál!
2023. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!