Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak vagy akár nők! Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak vagy akár nők! Mi lehet a baj? Rosszul csinálok valamit? Ez mostmár konkrétan elég nagy probléma nálunk. A párom nem hajlandó irányítani, és leszopatni. Már beszéltünk róla, hogy én szeretném ha néha az is megtörténne.

Figyelt kérdés
Direkt mutattam neki hasonló videókat,szoktam jelezni felé hogy én most olyat akarok nézni vele, és közben mikor látom hogy áll neki(tehát izgatja), olyankor le megyek neki csinálom de mégsem kezdi el.

2021. ápr. 26. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nincs benne domináns hajlam- Engedd el, keress egy domináns férfit.
2021. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom ezért elengedni, de hiányzik. Mit tehetnék? Remélem nem vagyok egyedül ezzel
2021. ápr. 26. 11:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem domináns, akkor kár erőltetni, ha neked ilyen nagy vágyad.
2021. ápr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
szerető?
2021. ápr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én se tudnám megtenni.

Vagyis ez így nem igaz. Megtudnám, de nem élvezném. És ezt a csaj is érzi, hogy nem természetes, szóval senki sem élvezi igazán 🤷‍♂️

2021. ápr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A keze olyankor hol van mikor szopod? Próbáld meg, hogy odahúzod a kezét a fejedre és utána begyorsítasz és rászorítod a fejedre, hátha felveszi a ritmust.
2021. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Őt nem izgatja ezek dolgok!

Lehet időnként bele bele-fog majd de ez csak a tekedvedért lesz! Nyugisabb típusú!

2021. ápr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszéltetek róla, elmondtad neki hogy te ezt szeretnéd, ez izgatna de a nem reagál rá akkor sehogy... Egyszerűen nem ilyen típus, "alkat", ez nem fog változni. Lehet fejlődik valamicskét és ímmel-ámmal megteszi, de nem lesz hiteles. Ha szubmisszív vagy és erre vágysz az ágyban akkor értékeld át hogy mit akarsz az életben a szexualitásodtól. Előbb-utóbb úgyis feszültséghez fog vezetni a kapcsolatotokban (sőt már vezetett is, ezért írtad ki a kérdést), aminek az lesz a vége amit a többiek fent leírtak.
2021. ápr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!