Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfinak képtelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak képtelenség internetről olyan lánnyal összejönnie, aki külsőre, intelligenciában, személyiségben és karrierben is egy szinten van vele, mivel minden lány olyan férfit keres, aki jobb választás férfiban, mint ő nőben?

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 13:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%
Én pont olyan férfival jöttem össze, aki teljesen hasonló hozzám az általad említett dolgokban. És még ilyet is nehéz volt találni, nemhogy "jobbat".
2020. okt. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen csaj, minek keresgélne a neten?
2020. okt. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
26%
#2: ismered tán a kérdező szintjét?
2020. okt. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem képtelenség, de élőben sem az. A "sikertelenség" okai legtöbbször hogy nincs elég "merítés" (szociális, emberi kapcsolat, társaság stb.) ahol új embereket lehet megismerni. A másik pedig... na ja, hogy az emberek hajlamosak a saját "szintjüket" (adottságaikat, képességeiket) túlbecsülni és ezért irreális elvárásokat támasztanak. A szint meg több tényező függvénye (s normális embereknél a "karrier" és hasonló a tényezők legvégén vannak).
2020. okt. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
44%
Csak olyannal jönnek össze, akire "fel lehet nézni". Ez mindent elárul nem? Mindig ezt hangoztatják.
2020. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

# 4


Én inkább azt tapasztalom, hogy inkább rengeteg ember önbizalomhiányos, nemhogy még túlbecsülné a szintjét...

Nekem is hosszú évek kellettek, hogy rájöttem, hogy nemcsak olyan férfiak elérhetőek számomra, akiknél erőltetnem kell részemről a vonzalmat + küzdeni kell, hogy egyáltalán emberszámba vegyenek, és már az elején ki lehessen mondani, hogy komoly kapcsolatban kapcsolatban vagyunk, egymással tervezünk.

2020. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
53%
Ha a pasik olyan nőt kapnának, akik totál illenek hozzájuk külsőre, sok válás lenne a környezetemben, ahol a lófejű vagy disznó férfiakat elhagyná a szülés után is csinos feleségük.
2020. okt. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
87%

"Csak olyannal jönnek össze, akire "fel lehet nézni". Ez mindent elárul nem? Mindig ezt hangoztatják."


Az, hogy valakire fel akarok nézni, nem azt jelenti, hogy olyanban kell jónak lennie, amiben én is jó vagyok. Ő felnéz rám X miatt, én felnézek rá Y miatt.

2020. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
51%

Mert amúgy minek kell felnézni a férfira? Nőként kérdezem. Amikor nők írnak ilyet, hogy ez az igényük, szinte szégyellem magam, mert én nem akarom, hogy miattuk is rámhúzzák majd ezt a sztereotípiát.

Nekem bőven elég, ha tiszteljük egymást, partnerek vagyunk az életben, vonzódunk egymáshoz, és kialakul köztünk egy barátsághoz hasonló, de sokkal mélyebb lelki kapcsolat. És én ezt simán megtaláltam egy olyan férfiban, aki teljesen ugyanolyan társadalmi/társkeresési piaci "értékű", mint én. Ugyanúgy vonzó, mint én, én pl. nem vagyok műszempillás instamaca, de azért a férfiak jó 80%-a szerint szép nő vagyok, sportolok is, a párom pedig szintén nem kigyúrt, fűrész arcélű reklámfiú alfakan, hanem egy sportosan vékony, számomra helyes férfi. Nem gazdagabb, nincs piacképesebb végzettsége, nem okosabb. Nagyon hasonlóak vagyunk.

2020. okt. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, ki mit ért a felnézés alatt, de én pl. felnézek a nyugodt, türelmes férfiakra.
2020. okt. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!