Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kerülhetnék ehhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerülhetnék ehhez a sráchoz közelebb?

Figyelt kérdés

Egy pályázat keretében kiköltöztem most külföldre egy évre. Többen vagyunk együtt, van köztünk egy fiú aki nagyon szimpatikus nekem. Külsőleg nem igazán az esetem, de a stílusa nagyon bejön nekem és ezáltal nagyon vonz. Szeretnék hozzá közelebb kerülni, igazából bármilyen értelemben..

Ez a srác egyébként elég normális és velem nagyon rendes, tényleg. Mindenben szó nélkül segít, mindenben számíthatok rá. Jókat is beszélgetünk, szeretek vele lenni. De többet szeretnék szimpla beszélgetésnél. Nem szexre kell gondolni elsősorban (de azt is szeretném egyébként), de kicsit közelebbi viszony lenne a célom, szeretnék vele mélyebb közvetlenebb személyes kontaktot kiépíteni aztán meg alakulna tovább.

Tényleg nagyon figyelmes velem, segítőkész és látom hogy élvezi a társaságom ő is. Ki szokott hívni cigizni, meg is kínál, nemrég ahogy közelebb voltunk nézte a mellem meg az arcom is mindig figyel rám, rengetegszer hozzámszól, kérdezget érdeklődik stb. Csak úgy igazán nem közeledik konkrétan. És nem tudom hogy mit gondol rólam hogyan tekint rám, nem tudom hogy kifejezetten az esete vagyok-e vagy jó vagyok-e nála. Nem akarok kellemetlen helyzetbe kerülni hogy elutasítson, de mégis valamilyen módon fel akarom hívni magamra a figyelmét.

Mit gondoltok milyen jelekkel próbálkozhatnék? Esetleg kicsit flörtősre venni a dolgokat, diszkrét de egyértelmű célzásokat tenni, keresni a társaságát érdeklődni sokat, szexin öltözni stb. Szerintetek?



2023. aug. 12. 01:37
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
En nem tapadnék.olyanra, aki mégcsak rám se hajt.
2023. aug. 12. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2023. aug. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Lehet félénk.

Én szeretem ha a csaj kezdeményez. :)

2023. aug. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"nézte a mellem"

Te jó ég és neked ez imponál?

2023. aug. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Az ő országában magasabb a minimálbér ez imponál.
2023. aug. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Igazából viszonozni kellene az ő bókjait ha dob be, flörtölni vele ha ő elkezdi és hogyha elhiv randira elfogasbi a meghívást. Az lenne a tuti, mert tudnád, hogy tetszel neki. Most attól, hogy kedves, vagy csekkolgat, de nem kezdeményez semmit abból az jön le, hogy végigmér, mint bárki mást, tetszel neki, de nem annyira, hogy tovább lépjen, vagy az, hogy nem mer. Kezdeményez, ha gondolod nyugodtan, de miért nem írsz rá, kéred el az elérhetőseget, ha eddig nincs meg pl? Miért pont flörtölést akarsz és szexi ruhát? Olcsónak fogsz tűnni valószínűleg és nem fog komolyan venni...
2023. aug. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
minimál.... bér. "Az én palim kűfődi... külföldön élek párommal aki külföldi..."
2023. aug. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Kérd meg hogy segítsen, majd bókolj neki hogy milyen erős, férfias.
2023. aug. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
5. Úg, úgy !
2023. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!