Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves leszek lassan és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves leszek lassan és még soha nem volt barátom, vagy normális kapcsolatom, szerintem csúnya vagyok, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

próbálkoztak már páran, de komolyra egyikkel sem fordult a dolog.. az önbizalmam a béka segge alatt van, egyre több hibát fedezek fel magamon (a külsőmön)...

kérlek segítsetek, mondjatok véleményt, esetleg képet is küldhetek, ha teljesen őszintén (!!!!) megmondjátok, hogy tényleg olyan rossz a helyzet, ahogyan gondolom...


2010. okt. 15. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Oké, tegyél föl egy képet, majd mondunk véleményt.
2010. okt. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Tegyél ki képet vagy küldj és kielemezlek :)
2010. okt. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia! Mindig csak azt várod, hogy a fiúk közelítsenek feléd és te nem is próbálkozol?:) Ha így van akkor szerintem változtatnod kéne a hozzáállásodon.

Megmondom a véleményem ha küldesz képet privátban vagy felteszel ide egyet.:)

2010. okt. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól h nincs önbizalmad, nem biztos h csúnya vagy, mégha te annak is látod magad. Pic pls :$

19/F

2010. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyél ide képet.
2010. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kép kellene.
2010. okt. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Küldj képet priviben :)
2010. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jah, nekem is küldhetsz egy képet, vagy tölts fel egyet.
2010. okt. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Zozymo ***** válasza:

Hali!!


Én 24 évesen találtam meg az igaz szerelmet, úgyhogy te se késtél még le semmiről szerintem. Majd jön az akire vágytál hidd el!!! Velem is így történt!!! Ja, és nekem aztán minusz 100 volt az önbizalmam!!!! De nem hinném hogy ronda vagy!!! Ha gondolod dumálhatunk privibe és akkor leírom hogyan tedd ezeken túl magad.....

2010. okt. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem is rakj ki képet, ne félj annó én is raktam ki, elvileg csak annyit mondunk meg hogy szerintünk hogy nézel ki esetleg milyen változtatás jönne jól. tehát tölts nyugodtan, de ha nagyon nem akarod akkor hagyd :-)
2010. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!