Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet, ha egy tök normális, nem csúnya csajnak 7 évig nincs barátja, úgy hogy közben szeretne?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, hanem egy barátnőm barátnőjéről... Most dumáltunk pont erről, hogy milyen furcsa. Amúgy olyan 30 lehet a csaj.
2008. nov. 20. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire társasági a csaj? Lehet, hogy keveset jár olyan helyen, ahol pasizni tudna. Ha mégis van ilyen helyeken, akkor lehet, hogy szimplán csak szerencsétlen.

De egyébként ez tényleg furcsa.

Van még olyan lehetőség is, hogy csak mondja, hogy szeretne, közbe meg húzódik tőlük, kerüli a kontaktust.

Menjen bulizni vmi jó helyre, biztosan kapnak rá!


B.P.

2008. nov. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt ilyen ismerősőm,több is... az egyik leszbikus és jól titkolta sokáig, a másik meg szimplán csak válogatos volt és hiába került a közelébe minden évben 3-4 pasi, valahogy neki pont azok nem jöttek be
2008. nov. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Nem lehet, h pont azért lett leszbikus, mert ráunt a dologra?

Sztem részben azért van, mert a korban hozzáillő pasik már fiatalabb sütiket keresnek. Bocs, ha valakit sértek, de a 30 éves nők ritkán kelnek el. Persze ebben az is benne van, hogy addigra már kétségbe is esnek, és esetenként besavanyodnak...

2008. nov. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert nem ismer engem:D
2008. nov. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
A szepseg nem minden. Az sem hogy "normalis". Merthat kozelebbrol megismerve lehet hogy elviselhetetlen.
2008. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!