Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért nem értik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem értik meg hogy mennyire rozoga az egészségem?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta hasfájós vagyok, IBS-nek titulált tünetegyüttés, a vastagbél elég problémásan végzi a dolgát, ami a xar helyben tartása lenne, amig megfelelő mértékben ki nem szárad. CSAK ENNYI DOLGA LENNE.


Különböző mértékben súlyos volt ez az összefosós puffadós helyzet az évek során, így 34 éves koromra mostmár a gyomrom kezdett leépülni, mert az is képes annyira felfúvódni még akár üresen is, hogy nem tudok egyenesen állni amíg valahogy ki nem préselem a nyelőcsövön.


A barátnőktől többnyire megvetést és undort váltott ki ez a dolog, nekem meg állandó feszültséget és stresszt kellett elviselnem, hogy kitaláljam hogyan tudom kibekkelni a dolgot feltűnés nélkül, mivel ugye a WC ajtón áthallatszik, illetve szellőztetési problémák.


Meg úgy anblok megbízhatatlansági problémák, mivel nem tudok futkorászni a nő életének megoldásához szükséges ügyes bajos dolgokért egész nap, reggelente 20 perc WC, ebéd után fájdalom, gyomor puffadás 1-2 órán keresztül, stb. reggelizni sem tudunk együtt, mert amint a számba kerül a kaja, máris menni kell.


Az egész természetesen összefüggésben van a stresszel, ami meg egy öngerjesztő folyamat. Minden hétköznapi helyzet egy aknakeresős helyzet, tehát bármikor kártyavárként omolhat össze minden.


Próbálom élvezni az életet amennyire lehet, de a tünetegyüttes miatt kívülről egy zárkózott savanyú goromba embernek tűnök, ráadásul nem is mosolygok, mivel össze vissza állnak a fogaim. A szabadidőmet általában egyedül töltöm, szóló tevékenységekkel.


Mondjuk az is kicsit felháborít, hogy a nőknek volt pofájuk engem megvetni és undorogni rajtam, de amikor akkorát szellentenek reggel hogy kiszakad a fürdőszoba ajtó, és azt hiszik, hogy én alszom és nem hallom, szóval azt lehet?


Meg volt amikor dugást akart a kis szemem fénye aztán mondtam hogy most nem lehet, akkor is úgy fujjongott mintha valami genetikai hulladék lennék. Én meg egyszer volt hogy megtapsoltam, amikor kiment reggel a konyhába és azt hitte, hogy én nem hallom, mert alszom...és persze akkor is én voltam a selejt.


Sajnos munkahelyen is csak éppen tudok meglenni így, de gyereknevelés vagy állandó folyamatos rendelkezésre állás egy nőnek, hát az kicsit lehetetlen lenne.


Persze van aki támogat meg minden, mondja, hogy nem baj, meg oké, de azért lássuk már be hogy ez semmilyen körülmények között nem fér bele a képbe.


2023. aug. 13. 11:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 A kérdező kommentje:

strandon voltam, megettem egy retró hamburgert, nyomtam rá egy borsodi frisset, bealudtam a napon, utána a rómain ettem egy fagyit, utáha araszolgattam hazafelé a dugóban


amikor még rosszabb volt az állapotom akkor is csavarogtam nyáron elég sokat, megoldottam a dolgot, és nem ettem egész nap.


Amikor csajjal mentem 'nyaralni' ugymond hosszúhétvégék a balatonnál, akkor direkt olyan szállodákat néztem ahol tudtam hogy van a lobbyban is WC, és akk nem kellett hogy a szobában megszégyenüljek.


Repülős útra vagy pl hosszú vonat / autós útra nem biztos hogy mennék, mert az már önmagában egy nagy stressz helyzet egy normál embernek is.


Sajnos a párkapcsolatok mindig egy demoklész kardját jelentik, mert el vagyok foglalva a magam kinjával és sajnos a nők meg felháborodnak ha a férfi nem az ő nyavajáikkal és fájdalmukkal foglalkozik. És ez a félelem is óriási gyomorideget ver rám.

2023. aug. 13. 18:46
 52/71 anonim ***** válasza:
95%

És mondd... milyen dietetikus által előírt diétát követsz? Voltál terápián, ahol segítenek feldolgozni a régi traumáidat, és segítenek számodra működő stressz menedzsment kialakításában? Nem? Akkor mit csodálkozol, hogy sz@rul vagy, és ez kihat az életedre? Nem, nőknél sem értem, amikor panaszkodnak, megoldható problémákon cselekvés helyett. Összességében idegesítő, amikor az emberek áldozatot játszanak, hárítják a felelősséget, és nem hajlandóak minimálisan sem tenni a saját fejlődésükért.

Egyébként meg ha van kapcsolatod, akkor mi is a nyígod épp?

2023. aug. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, te miért egészséges nőket keresel? Miért nem keresel hasonlóan IBS-es vagy egyéb durvább eü. problémákkal küzdő nőt? Na ugye.

A legtöbb ember nem akar ennyire alkalmazkodni máshoz, nem tartja izgatónak vagy akár kellemesnek a betegségeddel járó mellékhatásokat. És te ezt azzal fejeled meg, hogy elvárod, hogy puszira mindenhogy elfogadjon bárki, akire feláll a farkad, és ezért cserébe undorító kisiskolás hisztis kölök módon viselkedsz, szökőévente egy pukira ugyanolyan, hacsak nem durvább módon reagálsz kicsinyes bosszúból, mindent is elvársz a másiktól, undorító módon beszélsz mindenkiről... ez miért lenne bárkinek szimpatikus? Agresszív kismalac viselkedés.


Meg azért komolyan, allergiát ezzel összehasonlítani. Annak a másik életminőségére nincs semmilyen hatása, hogy Luca allergiás a dióra - max. arra jó, hogy ki tudja szűrni azokat a gyökereket, akik nem hajlandók elfogadni azt, hogy a másik allergiás meg Taigetosz-pozitívnak gondolják.

2023. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene elfogadnom és beteg emberrel kezdenem, akivel semmit nem lehet tervezni?


Mondom ezt gluténosként, aki tudom milyen szr egy diétahiba és mivel jár. De az csupán 2-3 nap, nem az egész életem.


Egyébként HA TARTANÁD a diétát, neked sem lenne naponta 4x hasmenésed.

2023. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
97%
54: ja igen, azt én is néztem... tök lazán mondja azt, hogy hamburgert zabál, sört szlopál meg fagyit eszik, amikor azért nem IBS-esként is tudom, hogy pont ezek azok az ételek és italok, amiket IBS-szel kerülni kéne. És akkor csodálkozik, hogy így, hogy tudná kezelni a problémát, és sz.ik bele, "mert a sörike fincsi", miért nem szimpatikus a személyisége sem...
2023. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
97%
Nem a betegséged a baj, hanem az, hogy elvileg férfi vagy mégis úgy nyafogsz, mint egy kislány + rémes személyiséged lehet. Crohn beteg vagyok 19 éves korom óta, pontosan tudom mivel jár ez, de semmiben sem befolyásolja a kapcsolataimat, mert normális vagyok és természetesen empatikus, intelligens emberekkel ismerkedem. Megtanultam együttélni a betegségemmel önsajnáltatás helyett, mert attól lesz valaki szánalmas senki, nem a tünetektől.
2023. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 A kérdező kommentje:

56:


ha jol nezel ki akk masok a szabalyok akkor mindenki sokkal megertobb


52:


30 evesen egy honapig voltam onkent sematerapian egy szakitas utan mert a szorongás miatt nem tudtam folytatni az eletem


20evesen egyetemistakent is jartam pszichológushoz kb 20 alkalommal


nekem nem magyarázd h en nem teszek semmit a boldogulasomert mert sokkal tobbet teszek mint az atlag csak ugye mivel az en eletem nem egy nyáladzós erzelmes drama ezert meg vagyok belyegezve

2023. aug. 14. 18:53
 58/71 A kérdező kommentje:

es ferfi vagyok elvileg? es ez mit jelent?


ja hogy nekem nagy keménynek kell lenni es mem varhatok mastol segitseget meg hogy megoldjak az eletem?


ezek szerint a ferfi nem ember csak a nok es a tarsadalom kiszolgaloja?

2023. aug. 14. 18:55
 59/71 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de egy hónap az semmi, ha bármiféle gyógyulásról (legyen az lelki, szellemi vagy fizikai) van szó.


Nőktől és férfiaktól is nevetséges, ha másoktól várják el, hogy megoldják a problémáikat.

2023. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 A kérdező kommentje:

noktol elfogadott


egy honap az semmi? hany millio forint invesztalasa oke nagyokoskam?


csak mert odajarni tobb evig nem sok embernek fer bele


mondom ezt ugy hogy még pesti viszonylatban is joval átlag felett keresek

2023. aug. 14. 19:11
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!