Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért nem értik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem értik meg hogy mennyire rozoga az egészségem?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta hasfájós vagyok, IBS-nek titulált tünetegyüttés, a vastagbél elég problémásan végzi a dolgát, ami a xar helyben tartása lenne, amig megfelelő mértékben ki nem szárad. CSAK ENNYI DOLGA LENNE.


Különböző mértékben súlyos volt ez az összefosós puffadós helyzet az évek során, így 34 éves koromra mostmár a gyomrom kezdett leépülni, mert az is képes annyira felfúvódni még akár üresen is, hogy nem tudok egyenesen állni amíg valahogy ki nem préselem a nyelőcsövön.


A barátnőktől többnyire megvetést és undort váltott ki ez a dolog, nekem meg állandó feszültséget és stresszt kellett elviselnem, hogy kitaláljam hogyan tudom kibekkelni a dolgot feltűnés nélkül, mivel ugye a WC ajtón áthallatszik, illetve szellőztetési problémák.


Meg úgy anblok megbízhatatlansági problémák, mivel nem tudok futkorászni a nő életének megoldásához szükséges ügyes bajos dolgokért egész nap, reggelente 20 perc WC, ebéd után fájdalom, gyomor puffadás 1-2 órán keresztül, stb. reggelizni sem tudunk együtt, mert amint a számba kerül a kaja, máris menni kell.


Az egész természetesen összefüggésben van a stresszel, ami meg egy öngerjesztő folyamat. Minden hétköznapi helyzet egy aknakeresős helyzet, tehát bármikor kártyavárként omolhat össze minden.


Próbálom élvezni az életet amennyire lehet, de a tünetegyüttes miatt kívülről egy zárkózott savanyú goromba embernek tűnök, ráadásul nem is mosolygok, mivel össze vissza állnak a fogaim. A szabadidőmet általában egyedül töltöm, szóló tevékenységekkel.


Mondjuk az is kicsit felháborít, hogy a nőknek volt pofájuk engem megvetni és undorogni rajtam, de amikor akkorát szellentenek reggel hogy kiszakad a fürdőszoba ajtó, és azt hiszik, hogy én alszom és nem hallom, szóval azt lehet?


Meg volt amikor dugást akart a kis szemem fénye aztán mondtam hogy most nem lehet, akkor is úgy fujjongott mintha valami genetikai hulladék lennék. Én meg egyszer volt hogy megtapsoltam, amikor kiment reggel a konyhába és azt hitte, hogy én nem hallom, mert alszom...és persze akkor is én voltam a selejt.


Sajnos munkahelyen is csak éppen tudok meglenni így, de gyereknevelés vagy állandó folyamatos rendelkezésre állás egy nőnek, hát az kicsit lehetetlen lenne.


Persze van aki támogat meg minden, mondja, hogy nem baj, meg oké, de azért lássuk már be hogy ez semmilyen körülmények között nem fér bele a képbe.


2023. aug. 13. 11:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
98%

De, megértik és el is kerülnek.

Te nem érted meg, hogy egészséges ember is szokott fingani és xarni, és az is büdös. Veled se az a gond, hanem a savanyú képed, meg hogy random bármikor összefhosod magad bárhol.

2023. aug. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
94%
Neled egy ápoló kell, nem barátnő.
2023. aug. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 A kérdező kommentje:

még szerencse hogy semmi behatásod nincs arra hogy én mit érek el az életben;)


de szemlátomást az élet nem a te gyerekes igazságérzeted mentén zajlik;)

2023. aug. 13. 11:25
 4/71 anonim ***** válasza:
82%
Te azt gondolod, hogy masoknak el KELL fogadniuk a betegsegedet. Kiabranditalak, nem kell. A legritkabb az, ha valaki beteg emberrel jon ossze. Egy magas vernyomas minimalisan korlatozza az eletminoseget, a te eseteben olyan, mintha hianyozna a fel labad, azzal egykategorias. Eleve nem ismerkedek kronikus betegekkel, de szerintem ezzel igy van az emberek jelentos tobbsege. Neked is az eletminoseged javitasa kene legyen a prioritasod, nem a csajozas.
2023. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 A kérdező kommentje:

aha, oké, akkor nyilván azért van hogy elhízott, ronda, meddő és idegbeteg nőket is eltartanak palik, mert mindig van egy akkora barom, aki arra lett nevelve, hogy neki ez is jó.


tinderen láttam olyan bemutatkozót fiatal lánynál, ami arról szólt, hogy neki milyen ételallergiái vannak. Nyilván neki is lesz jó palija, aki mindent tolerál, mint ahogy xanax függő, öngyilkossági hajlamos anorexiás nőknek is "kedves jóképű" barátai vannak, akik a tenyerükön hordozzák őket....egy ideig


Érdekes módon egy nő leirhatja, hogy "ne csak elfogadd a hibáimat, hanem szeresd is őket"...mennyiszer láttam én ezt már leirva társkeresős profilokon....persze ezt csak a nőknek szabad.

2023. aug. 13. 11:31
 6/71 anonim ***** válasza:
98%

Én együttérzek veled, de a stílus, amiben előadod a problémáidat, igencsak megnehezíti ezt. Az van, hogy a nőknek semmit sem KELL elfogadniuk benned...


Sajnos a betegséged sokak számára kizáró ok, számomra is az lenne. Oké, néha becsúszik egy puki, néha ránkjön a hasmars és persze büfög és székletet ürít minden ember ezen a földön, de én képtelen lennék vonzódni egy olyan férfihoz, akivel folyamatosan asszociatív viszonyba hozom a szarást. Sajnos ez van. Inkább próbálj valamilyen megoldást keresni, mert ezt szinte senki nem tolerálja.

2023. aug. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
100%

5

Azért nem mindegy, hogy valaki nem eszik epret és mogyorót vagy folyamatosan fingik és fosik. Kicsit más érzés a két ember társaságában lenni.


Amúgy mit szeretnél elérni ezzel a kérdéssel?

2023. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
87%
Ma csak ugy folyik a gyűlölködés ebben a kategóriában 👀
2023. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 A kérdező kommentje:

hát igen, ráadásul nemi alapon, mert ha nő irna ki hasonló kérdést, akkor mindenki támogatná;)


anno volt egy csajom, amikor először benyúltam a bugyijába, akkor volt ott egy elég jelentő mennyiségű ürülék. Gondolom munkahelyen lejárt a szünete és muszáj volt visszamennie a gépéhez. Meg sokszor elindultunk és keresni kellett egy WC-t, de mondjuk legalább ő már kitapasztalgatta, hogy milyen lehetőségei vannak a lakóhelye környékén.


Egy alacsony, instabil, hízásra hajlamos nőről volt szó. És még NEKI állt fentebb az én problémáim miatt.

2023. aug. 13. 11:39
 10/71 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, te ilyen nők körében mozogsz? XD Na jó, nem csodálkozom...
2023. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!