Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha előre leszögezi a pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha előre leszögezi a pasi, hogy csak szexet akar tőlem, akkor mi a gond?

Figyelt kérdés

Nem vonzódik hozzám? Nem vagyok neki elég jó? Nincs túl valakin?

Nem vagyok egy műanyag plasztik baba, tehát ezt a vonalat zárjuk ki.


2023. aug. 13. 13:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%
Elsősorban a pasival van gond. Nem kell az ilyenbe belemenni, és probléma megoldva.
2023. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%
Semmi. Csak szexet akar. Nem veled van a gond
2023. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
36%
Nő vagyok, volt már, hogy én is csak lementem egy szórakozóhelyre és össze akartam valakit szedni egy éjszakára. Tök jó pasi volt, de nem akartam többet tőle, aztán persze ő igen - egyet tanulj meg, fordított pszichológia. Ha szexet akar veled, akkor bejössz neki, csak tegyél úgy, mintha te nem akarnál járni vele. Ez bizonyítási vágyat generál az emberekben és ő fog többet akarni xd Velem ez mindig így van. Bezzeg akivel szép lassan haladok és kapcsolat a cél, az kioffol 2 hónap után.
2023. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Se vele, se veled nincs gond.

Ennyit akar és kész. Örülj neki, hogy nem áltat és hiteget. Őszintén megmondja mit keres jelenleg.

2023. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
71%

Nem akar kapcsolatba fektetni törődni támogatni szeretni csak kivenni akar a p.na kell csak.

Menjenek azok pr.stikhoz.

2023. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

De nekem ez az önbizalmamat eléggé aláássa. Bennem az van, hogy nem tart elég jónak, nem tetszem neki eléggé.

2023. aug. 13. 13:37
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem iy irt egy pasi akarok e laza kapcsit? Kerdeztem ugyan miért èrné ez meg nekem?

Szerinte biztos élvezném

Irtam neki hogy nekem nagyon kevés ha egy pasi csak egy f.sz(ugy irtam, hogy csak egy husdarab)es vannak erre más oldalak ha le akarja magát ápoltatni ne a társkeren legyen.

2023. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
3# hát nézd, én hagytam őt, de nem gondolta így sem meg magát és nem kezdett el jobban teperni.
2023. aug. 13. 13:39
 9/29 anonim ***** válasza:

6. Nem egy pasi kezdi azzal hogy neki csak szex kell, aztan mikor ki vannak sobva hirtelen hősszerelmesek es kaparnak rágják a küszöböt meg sirnak. Alig lehet őket levakarni.


Addig van nagyarcuk csak mig nem esnek.pofára. mig nem ismernek, a neten csak.

2023. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nem lehetsz mindenkinek jó. Volt olyan pasim, aki kidobott két hónap után egy másik nőért, más meg külföldről utazgat ide (mellesleg nála jobb pasi), hogy lásson engem. Majd lesz olyan, aki megbecsül, egy pasi miatt ne dobd már el az önbizalmad.
2023. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!