Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelenül szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelenül szerelmes vagyok egy lány barátomba, de tudom hogy nem lehet semmi, de közben nem érdekelnek más lányok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarom vele megszakítani a kapcsolatot mert tényleg jó barátom és minden nap találkozunk... Ez azért zavaró egy kicsit, mert közben nem veszek észre semmilyen más lányt ilyen téren. Elmondani nem akarom mit érzek, mert tudom 100%-ra hogy nem jövünk sose össze, mert úgy nem tetszem a lánynak. Mit tegyek? 18/F
2010. okt. 15. 17:27
 1/1 anonim válasza:
hát figyelj velem is így van, tetszik az egyik fiuhaverom. ráadásul az osztálytársam és még tudja is h nekem tetszik és szokott is ezzel felhúzni. köztünk se lehet semmi mert nem tetszek neki...és így kimondani se akarom h szeretem..de tudja..msnen kérdezett rá meg minden...és a kapcsolatunkat meg nem akarom elrontani mer jó barátok vagyunk. én nem teszek semmit.. de szerintem kérdezzd meg a lányt h tetszel-e neki. szerintem..de te tudod...ha volt valami lécci írd le mer érdekel :) vagy ha kell még egy kis segítség akkor vegyél fel msnre. írd meg ide h ha kell és akk küldd privibe az msn címed és akk majd ott segíthetek többet :D
2010. okt. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!