Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Személyesen ismertem meg ,de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyesen ismertem meg ,de miután irkaltunk és jobban utána néztem találtam taszító dolgokat róla.Mit írjak meg neki?

Figyelt kérdés

Leszolitott,szimpatikus volt ,zavarba volt mondom ez tök cuki srác

Bejelölt,aztán láttam sok ismerős,rengeteg like a profilján,ilyen nagy öltönyös srác,mindegyik képe alá oda írva hogy pénz és intelligencia 🤣

Aztán más platformon csak nőket követ,felpuceron vannak

Tőle 6 évvel idősebb,de rendesen ilyen lekezelően írt nekem

Személyesen ez így nem is jott át

Mármint akkor zavarba volt ,itt meg kinyílt a csipája

Elkezdett hivogatni,kérte a számom

Én nem tudom,talán csak én vagyok előítéletes

De hát valljuk be..inkább nem erről van szó

Hogy írjam meg neki,hogy meggondolták magam?úgy is rá kérdez és miért?legutóbb még megakartam ismerni..stb

Szerintetek?

Én 22 vagyok,ő 28


2023. aug. 13. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan írd le neki, hogy meggondoltad magadat, bizonyos okok miatt. Nem kell regényt írnod, elegendő szerintem udvariasan és tömören megfogalmaznod a lényeget.



Ha valóban olyan intelligens ember, mint amilyennek tartja magát, akkor emelt fővel fogadja majd a visszautasítást.


Ha meg nem, legalább idejében kiderült, hogy valóban egy p.cs volt 😂

2023. aug. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha megkérdezi miért ,akkor mit írjak?biztos hogy meg fogja kerdezni
2023. aug. 13. 16:12
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell szerintem egy idegennek magyarázkodnod. De ha mindenképpen konkrétumot akarsz írni, akkor közöld vele, hogy úgy érzed, az értékrendetek nem egyezik, nem egymást keresitek.
2023. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Az öltönyös izé az lehet hogy a munkája miatt kell. Csak a nők követése ciki, de amúgy kapaszkodj az is lehet hogy a csapatépítőön szokott felmerülni ki a lúzer ki nem ki hogy csajozik. Ne már facebook meg irkálás miatt offold, ha ÉLŐBEN tök normális. Istenem.
2023. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb lrnne ha magyarazkodsz mert akkor jönne a tobbi kerdessel. Roviden le kell a selejteket zárni.
2023. aug. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minek akarsz magyarázkodni egy ismeretlennek? A nem az nem. Kész. A viszont nem látásra!
2023. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!