Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha várom egész nap hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha várom egész nap hogy írjon, nem ír, megint nézem nem írt, de aztán üzenet jött, es csak annyi hogy jóéjt?

Figyelt kérdés

Arra mit írjak? Neked is b+?


(Mielott elkezdené vki azert nem irtam neki mert màr beszéltunk téma le volt zárva, és nem tudtam hogy mit akar tolem, elég bizonytalan amugy hogy akar találkozni hol nem, gondoltam majd ő eldönti magában hogy tesz e akar e ír e vagy offol vagy bármerre is, de csak elborul benne az a fránya mèrleg egyszer valamelyik oldalra.

Ha nem ír így jártam, majd lejövök róla. De izgatottan vártam talán mégis, mivel alapbol írni szokott, kezdeményező dumás aranyos, csak bizonytalan.

Így ugy voltam vele ha nem ír,értem, ez van.

De várakoztam azért.

Erre csipog a telom megörültem, es keményen össz ennyi jött, hogy jó éjt. (De legalább helyesen írta le:D csak mert a lesz-en hogy úgy irja lessz azon már kibuktam kétszer is neki:D na most a jó éjt sikeres volt :D

De akkor is csak ennyi)


2023. aug. 13. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk az is lehet,hogy felnőtt,dolgozó ember,akinek vannak ügyes-bajos intéznivalói,plusz élete valós térben és időben.Tehát nem Messengeren létetik.

Illetve az is valószínű,hogy ha ez komoly kapcsolat lenne,telefonon beszélnétek vagy személyes találkozó keretében,minden követ megmozgatna ennek érdekében.Aztán látod,mégsem...

Nem akarlak megbántani,de ha egy férfi érdeklődik irántad,az nem így fest.Egyébként meg egy párkapcsolat mércéje nem a pötyögés...

2023. aug. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mindenki dolhozo ember. Ha más nem, akkor tanul.

Írtam hogy bizonytalan. Ez miatt en is.

Azt se tudja érdeklem e vagy nem, találkozni hívott nagy ugyan, amire ez miatt mert bizonytalan, bizonytalanul válaszoltam, mivel en is bizonytalan lettem tole kellene e találkozni egy bizonytalannal.


Hát nem tudom. Könnyebb lenne ha valamerre dőlne vmi.

De az is lehet a beszélgetés után azt várta volna hogy én irjak es rosszul esett neki hogy nem tettem. Mivel nem ismerem úgy, igy ezt se tudom csak azt ha egy pasi akar az ír.

De sebaj akkor felejtsen el nyugodtan ha nem, de akkor felejtsen is el..es ne jóejtezzen.

2023. aug. 13. 22:55
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet várta, hogy írsz-e neki ha ő nem keres, de az is opció amit már írtak korábban, hogy elfoglalt. Egyébként mi ez a bizonytalankodás? Ha valamit akarok valakitől akkor azt határozottan tudom és teszek is érte nem?
2023. aug. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Olyan mintha tesztelne tudtán kívül.


Tehát egyszer azt hiszi lehet vmi megkeseredett vagyok aki kapar egy pasiért, ilyenkor "hátrább lép", máskor meg elbizonytalanodik ezzel kapcsolatban és nem tudja kit hagy ki, lehet egy kapósabb nőt?

Nem ismer méh nem találkoztunk nem tud hova tenni. Lehet ez normális meg amigy nekem nagyon vonzó hogy nem az a réteg aki ismeretlenekkel màr szexelne is azonnal annyira mindegy ki a másik, vagy nem az avréteg aki egybol találkozna pincsi, hanem ő egy óvatosabb aki meggondolja, tartása van, eserleg válogat es nem ugrik bele minden jöttment nőbe hanem képes simán hátat is fordítani.


Vagy nem óvatosabb hanem egy döntésképtelen labilis "barom:. Ugye ezt én se tudhatom.


De találkozna de így meg én nem tudom hogy találkozni kéne e ilyennel.

Tisztára átveszem a hülyeségèt és rámragad ez a szerencsétlenkedés" mivel en alapbol tidni szoktam valaki tetszik, kell, vagy nem. Ilyen velem még nem volt ami most van:D

2023. aug. 13. 23:28
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

"Tehát egyszer azt hiszi lehet vmi megkeseredett vagyok aki kapar egy pasiért, ilyenkor "hátrább lép", máskor meg elbizonytalanodik ezzel kapcsolatban és nem tudja kit hagy ki, lehet egy kapósabb nőt?"


Hallod ezt nagyon jól leírtad. Ez szokott a fejekben zajlani, persze valakinél a háttérben és még ő se tudja mi zajlik benne. Viszont én észrevettem ezt magamon is. N.


"és nem tudja kit hagy ki, lehet egy kapósabb nőt?"


pontosan így dilemmáznak sokan :))))

2023. aug. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő is azt várta, hogy írj neki.
2023. aug. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom. De írtam arra a hafalmas jóejt üzenetère. De azóta se írt. közben csetelek ismerkedem inkább mással is.
2023. aug. 14. 08:24
 8/13 A kérdező kommentje:
Azóta írkál hébe hóba. De már unom. Én is írkálok hébe hóba aztán majd lesz vmi vagy semmi. Lesz.rom, lehozott az egészről.
2023. aug. 14. 10:46
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Fú basszus, ilyeneket olvasva örülök, hogy hetero nő vagyok. Az egész vergődésed és fogalmazásod ilyen getto p.csára hajaz, ha meg elkezdenél kioktatni, mert valamit rosszul írok, hajtanálak el a bús p.csába. Jézusom.
2023. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát nekem úgy tűnik amit ideböfögtél az maga a Gettostyl.

Ez mellett nem is értem a kirohanásod sem.

Van egy unott pasi, ennyi a nagy történet csak.

Elment a kedvem is tőle már lapoztam.

2023. aug. 14. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!