Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha várom egész nap hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha várom egész nap hogy írjon, nem ír, megint nézem nem írt, de aztán üzenet jött, es csak annyi hogy jóéjt?

Figyelt kérdés

Arra mit írjak? Neked is b+?


(Mielott elkezdené vki azert nem irtam neki mert màr beszéltunk téma le volt zárva, és nem tudtam hogy mit akar tolem, elég bizonytalan amugy hogy akar találkozni hol nem, gondoltam majd ő eldönti magában hogy tesz e akar e ír e vagy offol vagy bármerre is, de csak elborul benne az a fránya mèrleg egyszer valamelyik oldalra.

Ha nem ír így jártam, majd lejövök róla. De izgatottan vártam talán mégis, mivel alapbol írni szokott, kezdeményező dumás aranyos, csak bizonytalan.

Így ugy voltam vele ha nem ír,értem, ez van.

De várakoztam azért.

Erre csipog a telom megörültem, es keményen össz ennyi jött, hogy jó éjt. (De legalább helyesen írta le:D csak mert a lesz-en hogy úgy irja lessz azon már kibuktam kétszer is neki:D na most a jó éjt sikeres volt :D

De akkor is csak ennyi)


2023. aug. 13. 22:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%

9-es ezt csinálja ma máshol is:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


9-es neked mi bajod van ma, valami élet krízis, vagy csak meleg van?

2023. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11: Te miről beszélsz? :D Közöm nincs a linkelt kérdéshez, a válaszokhoz sem.
2023. aug. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
En is lattam már az oldalon nem egy idegbeteg válaszolót. Furák.
2023. aug. 15. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!