Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az olyan férfiak akik kondiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan férfiak akik kondiba járnak és ...?

Figyelt kérdés
Nem edzenek pl lábra valamilyen okból, de kidolgozott felsőtestük van amit több év edzéssel értek el miért vannak leszólva/kifigurázva ? Talán egy ilyen ember nem vonzóbb mint egy kövér/átlagos/vékony ? Nekik aztán biztos nem izmos a lábuk, de a felsőtestük sem.

2023. aug. 13. 23:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Mert viccesen néz ki a kis csirkelábon a nagy felsőtest.
2023. aug. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Az aránytalansg a vicces. Egy kövér ember nem vonzó, de tudjuk róla, hogy valószínűleg nagyon kényelmesen él, nem erőlteti meg magát és k.rvajókat eszik. Ezek a felfújt hústornyok meg rengeteg fáradság és lemondás árán lettek rondák. Szerintem ez vicces. :D
2023. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

Velem poénkodtak már ezzel, aztán igazából tök jót nevettem rajta, és azóta már én is viccelődök vele - jókat szoktunk röhögni a munkatársaimmal :). Nem csinálok belőle ügyet.


(Egyébként szerintem sem előnyös, ha valamelyik testrész el van hanyagolva, de sajnos nem a kedvencem a vádliedzés. Igazából annyi évet kéne behoznom, hogy esélyem se sok van rá, meg nem is ad olyan sikerélményt, hogy különösebben motiválna. De pihenésnek újabban be szoktam iktatni + most fáj a vállam, aztán ahelyett is.)

2023. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Ja és természetesen nem minden férfi fog hülyén kinézni, aki kondizik. Sőt, többségüknek baromi jót tesz. Én csak a testépítészekről írtam.
2023. aug. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Mert igen vicces a megjelenésük, és aki kövér, az nem foglalkozik magával, ennyi, de aki nekiáll testépíteni ilyen felemás módon, azt valahogy nem bírom felfogni, és a végeredmény sem túl esztétikus. SOkkal jobban néz ki egy átlagos izmos, de arányos pasi, mint a szekrény felsőtest cinege lábakon.
2023. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%

A proli, lusta embereknek mindenki vicces, aki többet ért el, mint ők.

Járok kondiba. Meglepően sok srác van, aki ugyanúgy edz lábra, de egyszerűen genetikailag nem lesz soha a büdös életbe lábuk. Mellettük meg ott vagyok én példának, akinek edzés nélkül izmosabb lábam van, mint a focistáknak.


Nem kell foglalkozni a prolikkal, ilyen egyszerű.

2023. aug. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Amikor nagyon látványos a különbség, az egyrészt elég amorf külsőt tud produkálni, másrészt meg azért a vicc tárgya, mert azért van jó pár olyan férfi ebben a "szubkultúrában", aki csak azért edz (vagy szúrja magát) csak felsőtestre, mert nőt akar felszedni tinderen, és ahhoz elég csak felsőtestén dolgoznia, a láb meg le van sz...a. Azért ebben van némi röhejes.
2023. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
Mer blfszl néz ki.
2023. aug. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Ez olyan mintha házat építenél, az egyikfele egy tök modern szép és jó ház lenne a másik fele meg egy panel kocka. Az is viccesen és érdekesen nézne ki, hamár az ember edz az egész testét edze ne csak egy részt. Ez olyan mint azok a nők is viccesek akik csak lábra meg főleg seggre gyurnak semmi másra. Nem arányos, egyenletes eggyes embereken vicces másokon furcsa, de lehet valakin meg siralmas.
2023. aug. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

Az a durva, hogy nem csak hülyén néz ki, de még egészségtelen is. Nem szabadna ekkora izom és erő imbalansznak lenni a testen. Ebből látszik, hogy a sporthoz nem sok közük van, csak elmennek gyúrni egóból. És úgy is néznek ki.

Konditerembe járok 10 éve és testépítő személyi edző vagyok, nincs jó genetikám, de van egy egészséges, arányos, kellően izmos testem nő létemre. Nekem senki ne jöjjön itt azzal, hogy hiába edzenek lábra, szar a genetikájuk és nem nő. :D Vagy nem tudtok edzeni vagy hazudtok.

2023. aug. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!