Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mind csak véletlen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mind csak véletlen vagy lehet több vagy csak azért mert azt hiszi, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Van 1 srác, osztálytársam. Annyira nem tetszik, de elég furán viselkedik. Elég gyakran néz, van amikor mosolyog. Gyakran jön utánam, tőlem kér segítséget a háziban. Mindig előre enged, kinyitja az ajtót stb. Elég nagyszájú, de amikor ketten vagyunk nagyon csendes. Elég gyanús, hogy azt hiszi, hogy tetszik nekem, szóval lehet, hogy csak

azért ilyen.

15/L


2010. okt. 15. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Megsúgom, a szemünk arra van, hogy NÉZZÜNK vele... cseles mi? A mosolygás meg egy természetes reakció, ha valaki vicceset mond. Azért követ, mert pénz van a hátadra ragasztva, és azért kér segítséget háziban, mert te vagy az osztály strébere. UDVARIAS. Mert nem tud téged a kinézetednél jobban beégetni.
2010. okt. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez jól esett:D
2010. okt. 15. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem foglalkoztatnád nyilván nem csinálna ilyen dolgokat. :) Egyértelmű,hogy nagyon tetszel neki,esetleg már szerelembe is esett.

Az én jelenlegi barátom is ilyen.Ő a nagy "macsó csávó",velem még is udvarias,gyengéd,megértő és kedves.

Azért ilyen a pasi,mert szerelmes beléd,egyértelmű,a közeledben akar maradni és lesi a pillanatot miben segíthetne vagy varázsolhatna mosolyt az arcodra.


Ha neked nem tetszik,akkor csak szépen kíméletesen utasítsd vissza!Legyél vele hidegebb stb-stb.

2010. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De volt egy másik lány, akire régebben nyomult, de őt taperolta,ölelgette...velem meg ilyen kis csendes :D
2010. okt. 15. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:
igen mert őt akkor megakarta k*rni:DD..irántad többet érez;):):D
2010. okt. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D jaaaa értem :D
2010. okt. 16. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!