Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól látom vagy tévedek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom vagy tévedek?

Figyelt kérdés

A kérdést azért így tettem fel, mert lehet, csak én látom rosszul. Ebben az esetben szívesen fogadom, ha ellent mondotok, sőt, megköszönöm.


Azt vettem észre, mintha a társkeresés és a párkapcsolatok is egy nagyon felszínes irányba mennének el. Ne értsetek félre, nem mintha nem számítana a külső, pénz, stb, csak kvázi minden más elé helyeződött ez a dolog. Az, hogy ki mit mutat kifelé, közben meg belül teljesen más van. Ez azért szúrt szemet, mert van még 2 barátnőm, aki férfiakkal ismerkedik és sokszor olyan benyögéseik vannak, hogy lezeszem a hajam.

Ilyen kirakat házasság meg vagy 3 van a családban. Az egyikben apuci erősen csalja anyukát, csak az nem dobbant, mert ott van a 3 gyerek. A másik 2 meg egymással versenyez kinek van több pénze, ki megy többet nyaralni, vagy kinek hova jár a gyereke.

Nem is értem. És akkor ott vagyok én, meg a párom. Nem sok, amink van, de örülünk neki. Nem harácsolunk, tudjuk magunkat jól érezni. Ha valamit megveszünk vagy csinálunk, nem pakoljuk ki a netre.

Fura, de úgy érzem, ha ez a kapcsolatom nem lenne, nem is akarnék ismerkedni. Valahogy túl sok lett nekem az emberek kidelé élése.


2023. aug. 14. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

Én alig ismerek ilyen kapcsolatokat amikről te beszélsz :D

Rossz barátaid vannak, ennyi.

2023. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ismerek sok jó meg rossz kapcsolatot is. Az enyém jó.

Érdek/kirakatkapcsolatot egyet sem, bár ugye ki milyen környezetben mozog.

2023. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen jól látod. Ehhez jön még hozzá a 0 önismeret. Szomorú, de a környezetemben egy pozitív kapcsolatot sem látok.

(Az is jellemző, hogy akik szerint mennyi jó kapcsolat van, jellemzően pont elvannak a kis világukban és fel sem fogják, hogy mi van a környezetükben.)

2023. aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Masnak akar mindenki megfelelni nem onmaganak.. erre fele halad a vilag. Senki sem azzal van akit szeretni tudna , ha nem azzal akit a kornyezete elismer.
2023. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!