Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt csak én látom jól, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt csak én látom jól, vagy tévedek?

Figyelt kérdés
Ha en lakom egy nagyobb faluban, ahol kb mindenki ismer mindenkit es megdugok egy lanyt, akkor o nagy valoszinuseggel elmondja a baratnoinek, hogy milyen vagyok az agyban(teszem azt jo), akkor az adott faluban a tobbi lany milyen szemmel fog tekinteni ram? Kesobb komoly kapcsolatot, az adott faluban, mar nem tudok kialakitani? Vagy mindenki hajt ram, mivel tudjak hogy milyen vagyok az agyban?
2010. márc. 27. 01:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha sok csaj van egy helyen, akkor az bizony komoly pletykákat eredményezhet.:) Nekem volt, hogy biztonsági őr voltam egy leánykollégiumi diszkóban. Hát sok lánynak tetszettem onnan. Olyan pletykák születtek, hogy végigdugtam az egész kollégiumot, pedig nem csináltam semmit.:)


Pláne, ha egy faluról van szó, ahol mindenki ismer mindenkit. Garantált a pletyka. Csak vigyázz, hogy pozitív hiresztelés legyen.:) 22/f

2010. márc. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismered azt a mesét hogy egyszer egy tyúk kitépett magából egy tollat véletlenül, azt látta egy másik tyúk, továbbmondta, aztán végül több faluval odébb már úgy adták tovább hogy 3 tyúk véresre tépte egymást? Embereknél is így mennek a pletykák, még durvábban.
2010. márc. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

azzal tisztaban vagyok. Az lenne a kerdes inkabb, hogy milyen szemmel neznek ram! Legyen csak pozitiv, ahogy az elso valaszolo irta?

de ha megdontok egy lanyt mondjuk a szex miatt, akkor a faluban komoly kapcsolatot mar hiaba keresek, nem? Csak sajnos mar tortent igy...

2010. márc. 27. 01:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínű már senki nem akarna vele komolyan foglalkozni ha ilyen derülne ki rólad, de ez nem is olyan biztos. Vannak olyan emberek pl. én is akik nem adnak mások véleményére még akkor sem ha egy fél falu állítja ugyan azt. Lehet kifogsz egy ilyen lányt és ő pont le fogja sz.rni, hogy ki mit gondol rólad. Ha nem akkor meg átköltözöl egy másik faluba :D
2010. márc. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem egy olyan falut találtál magadnak, ahol minden lány szűz, akkor az ilyen jellegű szóbeszédek nem új keletűek. Így a dolog csak az adatlapodhoz tesz hozzá (tehát: neve - X Y, hajszín - X, szemszín - Y, szexuális teljesítmény - Jó/Rossz).
2010. márc. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!