Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Szerintetek a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek a nők mit látnak egy ilyen típusú férfiban?

Figyelt kérdés

Erről a férfiről van szó:

[link]


Már többször is szépségkirálynőkkel volt együtt, akiknek ráadásul több követőjük van, ismertebbek, mint ő:

[link]

[link]


Külső, pénz, kisugárzás? Esetleg valami más?


Szerintetek mi a leginkább döntő a nők szemében?


2023. aug. 15. 06:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. Sportos, jól néz ki. Igen, a kisugárzása elég vad, emaitt nem tartanám potenciális jelöltnek, én inkább a jó fiúkat szeretem, de attól függetlenül látom, hogy ez egy jó pasi.
2023. aug. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%

Tökéletes test (nem bulking bro dagadt), nagyon jó stílus, a Lille profi focistája, izgalmas élet, nyaralások luxusutak, nagyon jól össze van rakva a fickó.


Itteni válaszolók (engem is beleértve) meg sem közelítik, egy anonim fórumon próbáljuk elhitetni hogy jaj fel se tűnne az utcán az embereknek, nevetséges oldal, szar. Fos oldal töröljetek a választ vagy próbáljátok lepontozni, gyenge

2023. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
Menő a faszi, nem tömegel dagadtra mint az male gaze zavaros válaszolók
2023. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
34%
Nem egy jóvágású pali, de nagyon férfias. Maszkulin.
2023. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Nagy a farka,szájról-szájra terjed.
2023. aug. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kulsore nem az en izlesem, de objektiven nezve helyes ferfi.

Plusz sikeres, sportos, nepszeru. Nem kerdes, hogy miert vonz mas nepszeru, sikeres, szep noket.

2023. aug. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!