Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy házas férfiba, egyre jobban belebonyolódunk, ez kölcsönös. Lehet ebből komolyabb dolog, férfiak, volt már rá példa?

Figyelt kérdés
De az asszonnyal jól megvannak, nem vitáznak, és maga sem érti, ez akkor most miért történik velünk, eddig még nem volt ilyen. Huszonakárhány éves házasság.
2014. jún. 15. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
95%
Egy kis változatosságra vágyik, ennyi.
2014. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
95%
Huszonakárhány éves házasság, a férj bevallása szerint jól megvannak az asszonnyal,nem vitáznak. Mit gondolsz, a pasas mit akar tőled? Nyilván az évtizedek alatt megszokott, talán kissé unalmas életét próbálja feldobni egy másik nővel. Ne áltasd magad, nem lesz ebből semmi komoly kapcsolat. Időnként találkoztok, jól érzitek magatokat, de soha nem leszel hivatalosan a párja, mindig csak a rejtegetett szerető leszel, akivel nem jelenik meg nyilvánosan, nem mutatja be a barátainak. Ha ez a fajta élet számodra megfelelő, akkor csináld. Ha ennél többre tartod magad,akkor rúgd ki a papát és keress egy normális pasast, aki becsül, szeret és nem csak időt akar veled tölteni.
2014. jún. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
95%
Nálad nyerő a házasságtörés? Grat!
2014. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 A kérdező kommentje:

...rúgd ki a papát...??

Kedves válaszoló, mi egyidősek vagyunk, nem sokkal 40 felett. Ha ő papa, akkor én nyanya :))

Ő is szerelmes lett, szeret! Tudom! Nem csak változatosságra vágyik, lehet az az általános, de van az ellenkezője is :)

2014. jún. 15. 19:06
 5/81 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, nagyon komoly dolog lehet belőle! De nem fogsz neki örülni!
2014. jún. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 A kérdező kommentje:
Miért?
2014. jún. 15. 19:08
 7/81 anonim ***** válasza:
96%
Ha szerelmes, szeret és ezt te teljesen biztosan tudod is, akkor miért itt kérdezősködsz? Tisztázd le a pasiddal. Itt senki nem lát a fejébe.
2014. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
82%

Ez őszintén elszomorít. Én 27 éves vagyok, álomvilágban élek, hiszek a szerelemben, társat keresek. És naiv vagyok és ostoba.


A kérdező 40 évesen rendkívül buta és naiv, és még büszke is rá. És ennyi szmájlit használ.


A lényeg, hogy akkor ez nem egy kinőhető dolog, és 13 év múlva én leszek a kérdező...és én hiszem ezt az ostoba valóságot, amit egy papa vetít elém.


Talán ki kéne már most nyírni magam...

2014. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
27%

kérdező: nagyon jól teszed amit teszel, élvezd a szabad kapcsolatot, tart ameddig tart, nem kell túlbeszélni

a roggyant okoskodó banyákkal ne foglalkozz, csak irigykednek

2014. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
88%
Ja, 40 évesen vagy házasságtörő?! Te tudod, h szerelmes?! És te szereted?! Erősen kétlem, kül nem csak magadra gondolnál, hanem rá is, és a családjára is, és szépen elengednéd, nem pedig várnád, h téged válasszon. Milyen ember vagy te? Hogy tudnál vkit őszintén szeretni, aki mást/másokat "miattad" megbántott/cserben hagyott??? Neked a szerelem szent, a házasság az már nem? Atyaég!!! Még egyszer csak gratulálni tudok, de erősen kétlem, h 40 éves lennél. Egy 40 éves nem gondolkozhat ennyire gyerekesen!
2014. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!