Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tényleg azt gondoljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg azt gondolják, hogy ezek vonzóak egy férfiban a nők számára?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a tindert (immár újra), azzal a gondolattal, hogy maximum pozitívan csalódhatok, sajnos nem igazán van hitem abban, hogy tényleg ott fogok értelmes, normális kapcsolatra szert tenni.

Amit viszont megfigyeltem, hogy a férfiak jó része az alábbi "témákban" rak fel képeket magáról:

- autóban pózolós

- autó mellett pózolós

- vezetés közben

- tengerparton

- túrázás közben

- kizárólag napszemüvegben

- félmeztelenül

- alkoholizálás közben (általában nem mondjuk egy pohár bor, inkább dobozos sör és/vagy feles)


Ami nem egy sima szelfi, azon fotók nagyon nagy része valamelyik felsorolt kategóriába tartozik, esetleg egyszerre többe. Az még esetleg oké, hogy valaki leginkább nyaralás közben fotózkodik és onnan választja ki a legjobb képeit, azt elfogadom. De tényleg ennyi férfi jár rendszeresen túrázni mondjuk? Egy ilyen alkalmazásban ugyanis gondolom magából akar megmutatni valamit az ember a képeken keresztül, nem? Ennyi hasonló személyiségű ember lenne? Vagy arról van szó, hogy szerintük ezek imponálnak a nőknek? Mert mondjuk egy félmeztelenül napszemüvegben felesező férfi (valós példa) viszonylag kevésnek indítja be a fantáziáját.


2018. okt. 9. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Tedd a szívedre a kezed és mondd, hogy nem írnál rá egy olyan férfire, aki egy zuhanó autóban napszemüvegben mojitot kortyol ernyő nélkül. :D

32/f

2018. okt. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%

Mégis milyen képet szeretnél? Igazolványképet? Az unalmas. Vagy ahogy ül a könyvtárban és olvas? ott nem szokás fotózkodni. Templomban imádkozik? Ott sem. A lakását takarítja? Az szerintem nem olyan vonzó.

Ha "értelmes, normális" kapcsolatot szeretnél, akkor miért egy eredendően szexpartnerkereső alkalmazással próbálkozol?

2018. okt. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Kihagytad a kutyával/cicával/gyerekkel pózolókat. :D
2018. okt. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1: Már maga a mojito is egyedinek számítana, de a többivel együtt pláne :D


#2: A saját kis statisztikám szerint élőben is pont annyian akarnának csak megdugni, mint tinderen.

2018. okt. 9. 18:28
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Persze, minden egészséges férfi akar dugni. A kérdés az, hányan vannak olyanok, akik ennél többet szeretnének.

Az eredeti kérdésedre visszatérve igen, valószínűleg azt gondolják, hogy azok a képek vonzóak a nők számára. Egy társkereső oldalon az ember általában olyan fotót tölt fel, amelyen vonzónak látja magát.

Lehet nekem is egy kérdésem? Számodra milyen környeztben és helyzetben vonzó egy férfi? Hadd tanuljunk!

2018. okt. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a kedvencem a barátnővel(!) pozolós. De olyan is volt, akinél az esküvői képe is fel volt téve. Egyszerű a recept: az ilyeneket húzd balra! Szét kell tudni választani a búzát az ocsútól.
2018. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyébként mindig sikerült olyanokat is találni, akiknél egyik kategória sem volt meg a fentiekből. Azokat húztam a jó oldalra.
2018. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az autós képek az anyagias nők számára vonzóak. A piálással pózolósak pedig a bulizós, pörgős nők számára. Gondolom minden képnek megvan a maga célközönsége...


Ha úgy jobban tetszik, csinálok egy photoshoppolt hátterű képet magamról. Mit szeretnél a háttérbe? Világűrt, nagy gyűrűs planétával? Valami absztrakt, trippy színkavalkádot? Egy porig rombolt várost, csontvázakkal és szétmarcangolt tetemekkel? Óceán mélyét korallzátonyokkal? Tényleg érdekelne, számodra milyen az ideális beállítás.

2018. okt. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#6: A barátnőseket meg az esküvőseket én is szeretem, nyilván úgy vannak vele, hogy egy nő mellett biztos jól mutatnak. :D


#5 és #8: Mi lenne, ha olyan képet raknának/raknátok fel, ami valamit a saját személyiségetekről mond el? Tőlem kávét is főzhettek rajta, ha éppen azt szeretitek, de én tényleg nem hiszem el, hogy mondjuk ENNYI férfi túrázik annyit, hogy ezt emelje ki az életéből.

2018. okt. 9. 19:39
 10/12 anonim ***** válasza:

Én szeretek elvonulni a vadonba, Kérdező :) ha nem fotósoppolt képről van szó, körülöttem általában vígan burjánzó vegetáció látható a képeken. A lényege a képnek, hogy ha kimozdulok, olyan helyekre járok, ahova élő ember be nem teszi a lábát.

Nyilván ezt egy képből nem lehet dekódolni, de erre való a beszélgetés.

2018. okt. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!