Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 év alatt változhat egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év alatt változhat egy nő ízlést férfiak terén?

Figyelt kérdés

10 éve egyetemen volt egy lány, akinél bepróbálkoztam, de nem jutottunk el randiig sem, valamilyen ex mizéria dologgal kapcsolatosan ködösített. Azóta nem is igazán beszéltünk egymással csak 1-2 alkalommal pár mondatot és egyszer találkoztunk szembe míg köszöntünk egymásnak. Évente kb. 1 új képére nyomtam egy tetsziket. Ennyi történt részemről.

Mostanában minden sztorimat megnéz, képeimet lájkolgat. Van ennek bármiféle indoka? Én házas vagyok, ezt tudja. Neki most nincs senkije, mióta ezeket teszi. A kérdésnek semmiféle hatása nem lenne a házasságomra, csak egósimogatásból kérdezem. Plusz tanulság a fiataloknak, ha nincstelen egyetemista voltál, még pár év múlva lehet belőled a crush-od kiszemeltje.

Nyilván amennyiben ez van a dolgok mögött.

Mit gondoltok?


2023. aug. 15. 14:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Ha értelmes és folyamatosan levonja a tapasztalatokból a kellő következtetést, mellette folyamatosan képzi magát, tájékozódik, értelmes baráti köre van (kihat rá) , akkor természetesen igen.
2023. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Hogyne változna. 10 éve én még nemis voltam jó nő. Ma már sokkal válogatósabb vagyok külső-belső terén, mint akkor voltam.
2023. aug. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2-es, hány éves korodról beszélsz most?
2023. aug. 15. 14:50
 4/14 anonim ***** válasza:
#3 most vagyok 28.
2023. aug. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
10 ev alatt rengeteget valtozik az ember. O is meg te is. Azt se gondolom, hogy anno a lepattintas szandekos volt, egyszeruen akkor probalkoztal, amikor foglalt volt. Ettol meg erezheti azt, hogy kihagyott valamit, tehat nem az volt a hatterben, hogy ne lettel volna megfelelo szamara, szinglikent igent mondott volna. Szerintem eppen ezt probalja feled kozvetiteni, hogyha szar lenne a kapcsolatod es kilepnel belole, akkor van egy nyitott ajto nala. Szerintem akkor lennel galans, ha jelezned fele, hogy olyan kapcsolatban vagy, ami szamodra ertekes es nem kerdes, hogy benne is maradsz. Ez ugyanugy nem elutasitas reszedrol, most o probalkozik rossz idoben. Lehet 50 evesen egyszer osszejottok, amikor mindkettotoknek szabad lesz a palya.
2023. aug. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mégis hogyan jelezném? :D

Nem is beszélünk. Néhány lájknak pedig lehet semmi köze nincs hozzá, hogy jelezni próbálna. Épp ezért írtam ki a kérdést, mert nekem ez homály.

2023. aug. 16. 07:34
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a feleségeddel foglalkozz.
2023. aug. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez aztán a hasznos válasz.
2023. aug. 17. 10:54
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudom. A feleséged is értékelné.
2023. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#8 ha a feleséged írt volna ki ilyen kérdést egy pasiról, mi lenne a véleményed? Ilyenek miatt, mint te, nincs ma már semmi eszmei értéke egy házasságnak…
2023. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!