Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem kifejlődött bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem kifejlődött bennem a lenézés a férfiak iránt. Ez változhat és lehet párom?

Figyelt kérdés
Nekem 35 évesen 2 diplomám, egzisztenciám, spórolt pénzem, hobbim, céljaim vannak. Azok a férfiak akikkel az utóbbi 2-3 évben randiztam, jellemzően tutyi-mutyi nemtudommitkezdjekazéletemmel szánalmas szerencsétlenek, vagy nyomi elváltak/gyerekes elváltak voltak. Úgy érzem soha nem találok olyan férfit, aki teljesíti azt amit én. És már megfigyeltem magamon hogy lenézve tekintek rájuk, a fejeben néha keményen szidom is egyik-másik próbálkozót, mert én érzem magam rosszul hogy ilyen szánalmat keltők és még csak észre sem veszik... Más is volt így?

2021. jan. 27. 20:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
79%
Hát szerintem csak simán add önmagad, és garantáltan nem lesz gondod a pasizással, mert mindenki kerülni fog, mint a pestisest. Amúgy meg ha te leállsz olyan emberekkel randizni, akiket megvetsz és lenézel, az rólad is sokat elárul...
2021. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
48%

ŐSZINTÉN!


Kéne neked FÉRFI?


Érett, tudatos, kemény, sikeres, pénzes, FÉRFI? Olyan, aki tudja mennyit ér, és azt is, hogy mellette a nőnek hol a helye?


Nem hinném, abból amit leírtál.

2021. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
2, ilyennel nem találkoztam.
2021. jan. 27. 20:38
 4/34 anonim ***** válasza:
28%
Nagy a szád nyafatka, csak könnyen sírásra görbülhet ha az igazi férfiakkal akarsz játszani (ők nagyban játszanak). Tán nem a tesco árufeltöltői között kellene őket keresni
2021. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Nem a Tesco árufeltöltői között kerestem. Nyafatka szerintem már most többet letett az asztalra mint az egész pereputtyod. Különben miért lennél ilyen frusztrált? Inkább dolgozz, tanulj :P
2021. jan. 27. 20:48
 6/34 anonim ***** válasza:
65%

A korodbeli sikeres férfiak túlnyomó többsége házas. Így akit találsz az vagy elvált lesz, vagy olyan aki nem sikeres.


Az a "probléma" (bár alapvetően nem az, csak számodra az, mert emiatt dühöngesz most), hogy egyszerre akarsz mindent, egy emberben, amolyan "szőke herceg, fehér lovon" kiadásban, aki egyszerre sikeres, meg szingli, meg rendes, meg kifinomult meg domináns meg még ki tudja mi. Olyan életszerűtlen gondolat ez, mint azoknak a férfiaknak a rinyálása akik +25 éves szűz "jó csajt" akarnak.

2021. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
62%
ez is csak trollkodik
2021. jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
48%

7.


Az ötös válasz elég árulkodó, egyértelműen troll munkára utal, nem sokáig bírta megjátszani magát. Nagy valószínűséggel ez egy férfi, aki "értelmiségi nőnek" adja ki magát, hogy lejárassa őket. Undorító.

2021. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Hellmano ***** válasza:
44%
Troll, de amúgy magadról állítottál ki bizonyítványt, hogy kikkell randiztál. Te is azon a szinten vagy, akikkel randiztál, szóval ne tedd itt a nagyot, ha jobb lettél volna nem ilyen alakokkal randizol...
2021. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
75%
Mikor 20-25 voltál és nem volt meg, legfeljebb az első diplomád, meg a feszes tested, akkor is így gondolkodtál a pasikról és ilyenek voltak a randipartnereid is, vagy a negyvenes udvarlóid?
2021. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!