Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az durva, hogy úgy kiábrándult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az durva, hogy úgy kiábrándultam valakiből, hogy már nem vonzódom a férfiakhoz?

Figyelt kérdés

Nőkkel kéne kezdenem?


Eddig is a nőkkel jöttem ki, de próbálkoztam férfiakkal is ismerkedni, de nem tisztelem már őket.


2023. aug. 16. 23:27
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%
Én is csalódtam már nőkben, de eszembe nem jutna lesz0pni egy kőkemény férfi farkat.
2023. aug. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
76%

"rég nem az egyenlőségről szól. Mivel azt már elértük"

Azt biztos nem értük el. Össze vissza van minden. Van amiben nőuralom van pl válások, van amiben meg totál férfiuralom, pl szokások, megítélés, hát meg azért a munkában is legtöbb helyen. Hogy a házimunkáról ne is beszéljek, ja meg arról hogy a férfiak még mindig úgy gondolják hogy a párok között is legyen már korelőnyük. Milyen egyenlőség, sehol sincs az. Persze a feminácik barmok, a mai feministák is, de egyenlőség??? Az biztos nincsen.

2023. aug. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
68%
Onnan lehet tudni hogy baromi nagy az egyenlőség, hogy egymást fikázzák oda-vissza.
2023. aug. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
100%
Kibogozhatatlan már az egész. Az biztos, hogy a hülyéktől szenvedünk, az meg nő és férfi is lehet, hajjaj.
2023. aug. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
47%

32: milyen szokásra gondolsz?


Társadalmi szinten (és jogilag) elértük az egyenlőséget, az hogy léteznek vadparaszt prolik, akik a nőket tárgyként kezelik, az nem reprezentálja egy egész csoportot.

2023. aug. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg valami szatyorban élsz, vagy Budapest belvárosban és most jöttél a színházból, holnap meg beülsz valami jó kis elit helyre. Ott lehet hogy nem annyira látszanak a szokások, de ott is inkább csak annak aki nem akarja észrevenni.
2023. aug. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
44%
Jaj, már megint ez a vidék-főváros összehasonlítgatás. Vannak vidéki ismerőseim, akik értelmesek. Valószínűleg rossz közegben mozogsz.
2023. aug. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
100%
Ne keverjük az egyenlőség és az egyenjogúságot, légyszi.
2023. aug. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

Az a lényeg, hogy a normális férfiakat kedvelem, és a szép(számomra vonzó) normális nőket szeretem.:)


Köszönöm a válaszokat !

2023. aug. 17. 01:55
 40/48 A kérdező kommentje:
Nem érdemes vitatkozni, csak akkor, ha a végén van kibékülés, megegyezés.
2023. aug. 17. 01:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!