Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után nem korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után nem korai szerintetek összeházasodni?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt, most volt az eljegyzés, fél éve együtt élünk. Szerintetek mennyi idő után nem korai összeházasodni? Én 1 évet gondoltam várni vele
2023. aug. 17. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden kapcsolatnál más, nincs rá aranyszabály. Akkor nem korai, ha mindketten elég érettnek érzitek magatokat hozzá, és ugyanazt akarjátok, közösek a célok, közösen tudtok felelősséget vállalni.
2023. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
4-5 év!
2023. aug. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Mint az 1-es írja. Ismerek olyat akik 3 hónap után összeházasodtak. Kb 30 éve együtt vannak. Olyat is ismerek akik majd 10 évig elvoltak, majd összeházasodtak és szinte pillanatok alatt wl is váltak. Kb 1 éven belül.
2023. aug. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Én 1 év együttélést mondanék minimumnak.
2023. aug. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Én is hosszabban várnék, több évet. Minimum két év együttélésnél kezdődik az igazi kiismerése egy másik embernek. Ha semmi nem kényszerít rá, becsúszott terhesség vagy valamilyen fidesztámogatás, akkor aztán tényleg semmi értelme sietni, lehetséges, hogy milliókat spóroltok a lagzin mert kiderül, hogy mégsem megy ez éveken át. Tesóm éppen most áldja az eszét, éppen válnának 4 év után ha összeházasodnak anno.
2023. aug. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg teljesen mindegy.
2023. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minimum 5-6 év, de ez személytől meg kapcsolattól függ. Ne mások ízlésére alapozd a te életed :)
2023. aug. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha férfi vagy 200 évet javaslok

F

2023. aug. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!