Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 év után eljegyezni, majd rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év után eljegyezni, majd rá 1 év jegyesség után összeházasodni korai?

Figyelt kérdés
20-as éveik második felében, harmincpárévesen ez korai vajon? Vagy nem ez számít? Vajon van egy ajánlott minimális idő, amit ésszerű lenne betartani, vagy ez nem is számít, csak hogy mennyire érett, egymáshoz való két ember?

2022. júl. 24. 10:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyutt sem élnek az gáz
2022. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Öcsém 3 hónap után jegyezte el a szerelmét, rá 4 hónapra összeházasodtak. A lány 24 éves volt akkor, öcsém 33. Rögtön jött is a baba, már 3 gyerekük van, az első gyerek most 7 éves. És nagyon jól megvannak.

Szóval nem lehet ezt általánosítani.

2022. júl. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezalatt együtt is élnek, nem korai. Anélkül komolytalan
2022. júl. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#2: nem a baba miatt volt a sietség? Sok házasság indul így, aztán hamar kisiklik. Az öcséd inkább ellenpélda, mint minta.

Kérdező, 30 fölött szerintem már nem túl korai, főleg, ha akar családot.

2022. júl. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Mindenre megvan az esély.


Egyik ismerősöméknél 4 év együtt járás, majd 4 év együttélés után volt eljegyzés.

Majd eljegyzésre rá 5 hónapra szakítás....

2022. júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Én férfiként nem merném.

Szerintem kell legalább 3-4 év és természetesen együttélés.

Azelőtt nem kérném meg senki kezét.

1x akarok nővel házasodni nem többször.

2022. júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

nálunk 5 évig minden jól működött minden szuper volt.


3 év együtt járás majd 2 év együtt élés után jegyeztem el házasodtunk össze.


házasság után 19 hónapra rá elváltunk.


De legalább 2-3 év együtt élést mindenképp javaslok, sőt ez a normális h előtte x évig együtt éltek.

2022. júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben a korban az eljegyzés 1 év után nem korai (persze ha ebben van minimum fél év együttélés). Én úgy tervezem, hogyha megkérik a kezem, akkor 1 éven belül feleség is szeretnék lenni. Tehát így összeadva ez két év és nem korai :) Én azt mondom, hogy 2-5 év között rendben van a házasság. Az meg, hogy utána hamar elválnak... Az nem az esküvő miatt volt, hanem mert rájöttek, hogy mégsem működik. Egy biztos, együttélés nélkül nem érdemes házasodni, de még megkérni sem.
2022. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk pont így volt. 30 éve vagyunk együtt. 22 évesen mentem férjhez.
2022. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#4 nem a baba miatt házasodtak össze. Már megvolt szervezve az esküvő, időpont, minden, amikor terhes lett a leányzó.
2022. júl. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!