Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes 40 év feletti nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes 40 év feletti nők után vágyakozni?

Figyelt kérdés
Mindig is vonzott az érettebb korosztály (tudom... túl sok volt a "néni-bácsi.hu") és általában jobban ki is jöttem velük, mint a saját korosztályommal, mégsem jutottam beszélgetésnél tovább, majd úgy alakult, hogy 24 évesen megnősültem (most 30 vagyok), ami után már nem kellene, hogy ilyeneken járjon az eszem, sokszor mégis bánom, hogy nem kerestem tovább a lehetőséget.
2023. aug. 17. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Én is 30 éves vagyok, de egyszerűen nem hozott eddig össze a sors 40 év fölötti nővel, pedig komolyan gondolnám.
2023. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

32 vagyok és mindig csak idősebb párjaim voltak. Egyszer kétszer próbálkoztam korombéliekkel, de mindig katasztrófálisan végződött.

Nekem valahogy mindig ez működött és tulajdonképp nem is bánom.

2023. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem, foglalkozz inkább a feleségeddel. Előbb-utóbb ő is negyvenes nő lesz 😁

Amúgy mi a jó a negyvenes nőkben? Már én is 40+ vagyok, mindig is a 30körüli pasik tetszettek. Most is imádnám, de fordítva ezt nem tudom elképzelni. Egy harminc körüli nőhöz képest egy negyvenesnek csak hátránya van. (Jó, tudom, magam ellen beszélek, de na.)Ez tény.

2023. aug. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
#3 ez erősen nézőpont kérdése, nem tény. Nekem pl mindig előnyösebb volt így.
2023. aug. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért?
2023. aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
#5 mert velük éreztem jól magam, velük értettem szót és a korosztályommal ez kevésbé volt meg. Sokkal reálisabban látják a világot (akiket én ismertem/ismerek), nem hercegnősködtek. Én pedig aránylag fiatalon elég sok negatív dolgot megéltem már, máshogy szocializálódtam, mint a korosztályom.
2023. aug. 20. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

#3 Azt szokták mondani, hogy egy negyvenes nő már tisztában van azzal, mit akar egy kapcsolattól, jobban ismeri a testét, és a gyerekvállalás sem sürgető téma, mert vagy túlvan rajta, vagy már elengedte.

(47 vagyok, negyvenes nővel sajnos nem volt még dolgom, pedig vágynék rá. Az előző barátnőm jóval fiatalabb volt nálam, a korábbi kapcsolataim során sem töltötték be a nők a negyvenet. A számomra vonzó negyvenes nők eddig vagy foglaltnak bizonyultak, vagy túl messze élünk egymástól.)

2023. aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

40 fölött már élesen szétválik a topon maradt és lelakott kategória mindkét nemnél.

Egy negyvenes nő, aki topon maradt, tisztában van magával, energiát fektet magába, nem tűr bullshitet, sokat elért és sokat látott már, de nem keseredett meg. A legjobb evör.

2023. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Házas negyvenes nő vagyok.


Számomra vonzó a 30-as korosztály, de olyanok, mint a kiskutyák: jó őket simogatni, de ők is tudnak harapni. Szóval haverkodni oké, de komolyabb érzelmeket (és így szexet) nem mernék belevinni a dologba.

2023. aug. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem feszelyezne, hogy fiatalabbnak nézne ki nálam. Volt fiatalabb párom, de akkor még én is fiatal voltam, nem látszott a korkulonbseg. Szellemi szinten viszont igen, nagyon éretlen volt, ezért sem akarnék sokkal fiatalabb pasit. Meg én már biztos nem.szulok gyereket, a 30-as pasinak meg még most akarnak majd családot alapítani.
2023. aug. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!