Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nem tudom, most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom, most mi van köztünk, olyan mintha csak neznenk egymast es vagyakoznank, h de jo lenne ha.

Figyelt kérdés

Sziasztok! 14 éves lány vagyok. És az a helyzet, hogy 6. óta tetszik egy fiú (vagyis lassan 2,5 éve). Vagyis az volt, hogy 6-ban mindenki nondta, hogy tutira szerelmes belém, meg hogy összeillünk blaablaa... És engem ez nagyon irritált, ezért én úgy döntöttem, hogy nem leszek belé szerelmes . Bár elég sok időbe tartott, de sikerült jó mélyen elnyomnom ezt az érzést... Mostanában többször is írta, hogy ,, szeretlek" de elintéztem egy jól van perszével, és kértem, hogy hagyja abba, (mert azt hittem hülyül) es nem akartam, h ujra előjöjjenek a vele kaocsolatos érzéseim. és megint a napokban rámírt ez a fiú (am osztálytársam) és elkezdtünk beszélni. Megint írta, hogy ,,szeretlek" én pedig elviccelve megfenyegettem, hogy ha nem hagyja abba, akkor nagyon megbánja. Erre azt írta, hogy csak akkor hagyja abba, ha vissza írom. De nem akartam írni úgyhogy elengedte nekem :D aztán Kérdezte, tetszik-e valaki, és ki tetszett régen. Nagy nehezen kiszedte belőlem, hogy ő teszett,(és még régebben bevallotta, hogy ő is pont ezt érezte, csak megbeszéltük, hogy csak barátok vagyunk) és megkérdezte, mi történt? Miért nem szeretem már. (Na itt már kezdtek újra előtörni az érzések) Elmondtam neki őszintén ezt az egészet, hogy elfojtottam... Erre ezt írta:

,,de még megvan"

,,ugyanolyan szerelmes vagy"

,,és én is"

Hát... Borzasztóan meglepődtem... Egyáltalán nem számítottam erre... Remegett mindenem, vagy 500-zal vert a szívem... Aztán mondtam neki, hogy erre nem számítottam, meg hogy ez most nekem új, és nem tudom mit érzek most pontosan. (pedig nagyon is jól tudtam, hogy még mindig szerelmes vagyok belé) Tudom, hogy több lánynak is írogatott,és ezért nem hittem neki teljesen így nem akartam, hogy tudja, én tényleg szeretem. És gondoltam, ha tényleg szeret, akkor személyesen is el tudja mondani... Hát tettem neki egy eléggé erős célzást : ... Nem tudom pontosan mit érzek, mert eddig azért harcoltam, hogy elfelejtselek, most meg közlöd, hogy szeretsz... Főleg így, hogy ezeket általàban mindig facebookon beszéljük meg. Erre ő :

"Akkor majd személyesen is kell. Holnap elkísérlek valameddig."

Hàt.. Azt hittem felgyulladok... Na es eljott a ,,holnap". Csak hogy van egy masik gyerek, aki valszeg szerelmes belem, es rohadtul ramszallt es mindig velem akar hazamenni. Na es most is igy volt, de kozbe ugye nekem meg eléggé fontos megbeszélni valóm lett volna. És hat az volt, hogy gondoltam valhogy majd lerázom, felmentem a gimibe batyamhoz, hatha addig elmegy. Mire lementem, a fiú, akit szeretek már nem volt sehol (gondolom azt hitte elmentem, mert fentrol lattam,h keresett) viszont az a hulyegyerek meg ott vart... Szóval nem tudtuk megbeszélni... Aztan írtam neki, bocsànatot kértem, mondtam mi volt. Erre mondta, h semmi baj, tudod, hogy szeretlek. Es utana irta, hogy varja a visszairast (vagyis h irjam h ,,szeretlek" ) de mondtam, h azt varhatja :D :D erre kerdezte, h miert?? De nem lehettem teljesen oszinte, mert nem alartam , h tudja, h tudok a lanyos ugyeirol, es emiatt nem hiszem el neki, h tenyleg szeret. Igy azt mondtam, h ez meg uj nekem, es meg nem tudok ezzel egyutt elni... Vagyis hogy varjon meg kicsit hogy felszabaduljak. De sztem valahogy felreertelmezte, es egy celzasnak vette, hogy en nem igy erzek, merr utana nagyon flegma volt es szotlan... Most nem tudom mi van, lehet hogy haragszik? Mit csináljak? Nem akarom elveszíteni őt! Kérlek segítsetek!!! :(



2016. márc. 8. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát beszélned kell vele,mert ebbe halsz bele
2016. márc. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk én ebbe őrültem bele, hogy elolvastam.

Mit csinálj? SEMMIT!

Szépen menj a suliba, és figyelj az órákon, főleg a magyar órákon...

Ezt a szerelmes témát meg hanyagold.

Ha "szeret" a kisfiú, akkor majd megkeres, ha nem meg várj egy-két évet, és beszélgess vele. "Érettebb" fejjel talán menni fog.

2016. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. És tudom, hogy még fiatal vagyok, nem is az most az életcélom, hogy összejöjjek valakivel. Van még időm, tudom. De attól még én is lehetek szerelmes... Amúgy meg csak úgy közlöm, hogy ötös vagyok magyarból, szóval nem kell kötözködni. Tudom, elég összevissza lett a szöveg, és nem mindenhol értelmes, de késő volt (most ebbe is bele lehet kötni...) és már nem nagyon volt kedvem átfogalmazni.
2016. márc. 9. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!