Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyes nők "romantikus" fantázi...

Egyes nők "romantikus" fantáziáját miért mozgatja meg az, hogy megerőszakolják őket? Miért vágyakoznak ezután, amikor a valódi erőszakot átélő nőknél ez nyilván nem tartozik a kellemes emlékeik közé?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt honnan veszed? Mert ha saját magadból indulsz ki, akkor nem tudod mi az az erőszak, ha megerőszakolnának biztos többet nem vágynál rá, de lehet pasira se utána. Vagy egyszerűen fügykös hiányod van, ezért vágysz erre, nem tudom.
2014. nov. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak beteg szadista állatok képzelik azt, hogy a nő tkp. élvezi, ha megerőszakolja valaki. Valójában az ilyen gané fél a nőktől, és nem tud velük emberként bánni. Nem véletlen, hogy még a kísérlete is 7 év börtön. Azt ott kiélvezheti magát a hasonlók között. Tudod, neki is van luka...
2014. nov. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mazochizmus. Élvezik, hogy uralkodnak fölöttük, hogy azt csinálnak velük, amit akarnak és nincs beleszólásuk. Mármint ez azokra a nőkre igaz, akik bizonságos kapcsoalton belül vágynak az erőszak átélésére, ott közben mégis bizonságban érzik magukat és megvan a kontroll, még ha adott helyzetben azt is játsszák, hogy nincs. Sima nemi erőszakot szerintem ők sem akarnának átélni. (Ja, és nem csak a gyende nőkre jellemző, hogy ilyesmire vágnyának, nekem is vannak ilyen fantáziáim miközben az élet minden más területén domináns, sőt erőszakos típus vagyok). 25/N
2014. nov. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is ez a lényeg.
2014. nov. 27. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!