Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most milyen kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most milyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Én (30F) ő pedig (20L). Több vagyunk mint barátok, de kevesebb mint egy pár. Kb 1 éve ismerem, néha találkozunk, filmezünk, szexelünk. Chatelünk majdnem minden nap (általában ő ír nekem). De nem vagyunk szerelmesek egymásba, legalábbis én nem. Szülöket nem mutatjuk be. Ő elmesélt a barátainak de csak annyit, hogy beszélünk. Én csak annyit, hogy van valaki akivel összejárok. Ha valami bajunk van, akkor támogatjuk egymást. Lelkileg mindent megosztunk egymásnak. Nagyon szoros kapocs lett köztünk és már nem tudnánk elképzelni, hogy nem beszélnénk. Egyébként nem fekszünk le másokkal. Nincs is rá igényem, meg hát nehéz lenne jobbat találni olyan jó teste van hihetetlen.


Ez a barátság extrákkal? Vagy párkapcsolat csak laza módra? Vagy csak egy viszony de közbe segítjük egymást? Vagy csak mind a ketten kihasználjuk a másikat, hogy ne legyen egyedül míg jön egy jobb?


Már beszéltünk erről, de nem tudtuk dűlőre jutni. Valahogy így jó nekünk és kész.


2023. aug. 18. 01:32
 1/3 anonim ***** válasza:
33%

Tipikus párkapcsolat

Szerelem máshol sincs többnyire, viszont minden amit felsoroltál illik rá

Csak nem nyilvános párkapcsolat, de attól még az

2023. aug. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ahogy írtad, az utolsó, hogy használjátok egymást míg nem lesz más.

Legalábbis a 20 éves lány az még olyan fiatal hogy kikacsintgat innen. Neked meg jó ez így is, hát hogyne lenne jó, jobbat nem találsz, komolyabb meg nem is kellene. Mintha te is arra várnál hogy vigyék, de magadtól nem tennéd ki.

2023. aug. 18. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes leírása a barátság extrákkal kapcsolatoknak.
2023. aug. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!