Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor lehet, hogy engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor lehet, hogy engem nem szeret a barátom?

Figyelt kérdés
Én abban régi módi vagyok, hogy én majd úgy szeretnék férjhez menni, hogy nem vagyok terhes, de tesóm meg azt mondja, hogy lehet azt jobban szeretik, aki csak úgy teherbe esik, és utána veszik el, mint ahogy engem szeret a barátom, és azt mondja ne legyek előítéletes mert még én is eshetek véletlenül teherbe.
2023. aug. 18. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

A tesód egy idióta!


Attól nem fog jobban szeretni senki, hogy gyereket csináltatsz vele se házasság előtt, se után. Nemhiába válnak el annyian gyermek után.


Ne hallgass rá, vedejezz inkább!

2023. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Ezt a kettőt hogy hoztad össze?

Semmi köze egyiknek a másikhoz.

2023. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ajajjjjj
2023. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!