Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mentális betegek! Nektek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentális betegek! Nektek van párkapcsolatotok? Mennyire nehéz így egy kapcsolatot fenntartani?

Figyelt kérdés
Az olyan betegségekre gondolok, amikkel lehet élni, lehet dolgozni, de azért megérzödik, pp depresszió, szorongás, pánik, kényszerbetegség
2023. aug. 19. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Nincs..


Számomra/velem mindig is nehéz volt fentartani kapcsolatot, de mostanra talán már könnyebb.

2023. aug. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Van, sőt még szeretőm is van. N
2023. aug. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Bipoláris, borderline, narcisztikus, személyiség zavaros, önbizalomhiányos, férfi vagyok. Van párkapcsolatom, nagyon nehéz az élet számomra, a barátnőmnek is...ráadásul az alap szabályok sincsenek lefektetve bennem. Nem dolgozom, munkanélküli vagyok, durván bántalmazom a barátnőm, inkább lelkileg, de mostanában fizikailag is.
2023. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Aranyból van a facod utolsó, vagy mièrt tűri el ezt a barátnőd?
2023. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs.
2023. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Van. 12 éve vagyok a párommal.Az a poén, hogy mindketten szorongásos pánikbetegek vagyunk.Előbb a páromnál jelentkezett aztán nálam. A régmúlt korok sérelmeiből. Annyiból jò, hogy ha valamelyikunknek olyanja van,akkor mindig tudjuk, hogy a másik mit érez min megy keresztül. Nem egyszerű, összetartás kell erős kapcsolat.
2023. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, korai magömlésben is szenvedek, tehát ilyen fél, max 2 perces vagyok az ágyban.

Ő sem szent, neki is vannak különböző lelki problémái, de közel sem olyanok mint nekem pl, igazából rajta nem nagyon látszik ez, mert eléggé jól kezeli.

Annyi, hogy egyszer érzelmileg megcsalt, mondjuk az eléggé durva megcsalás volt, de jah...ez a hátránya annak, ha az ember lelkileg egy roncs, de mégis párkapcsolatot akar.


3-as voltam.

2023. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szociális fóbiás vagyok és több mint 12 éve nincs párom..


És most már nagyon esélyt sem látok rá hogy lesz e egyáltalán valaha....

2023. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szintén szocfób vagyok, lassan egy éve ért véget a 8 éves kapcsolatom. Egyelőre igényem sincs újra.
2023. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt borderlineos csajom én tudtam kezelni nem e miatt mentünk szét.

Szó szerint megtanítottam hogyan kell viselkedni ő ki tapasztalta hogy mit kell tennie ha éppen rá jön a hoppáré.

Magyarán ki lett kezleve belőle, aztán dobott xd és más srác élvezi az előnyeit.

Megakart tartani barátnak akivel ki beszéli a jelenlegi fasziját hogy ne hibázzon vele ilyen ingyen párkapcsolati tanácsadá adónak. Ja meg B tervnek xd azt mondta hogy ha nem lesz a csávó minimum olyan jó az ágyban mint én akkor vissza jön hozzám.

Ez volt az utolsó csepp a pohárba tiltottam minden hol ahol lehetett.

2023. aug. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!