Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt,mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt,mit akar ezzel el érni?

Figyelt kérdés

Szakítottal a férfival mivel nem működött!

Ennek kB 2 éve lássan.

Először több mint fél év elteltével elő került hirtelen a semmiből, m3gvaltozott címszóval, találkozzunk, ebédeltünk. Akkor szembesültem vele ,hogy semmi változás mégsem történt így közölték vele ,zárható le végleg.Rendben ez volt a válasza!

Ismét fel év el telt ,újra elő került, mintha semmire se kérted volna meg ,újra próbálkozott, ott már wrejesebben közölték vele ,hogy elég volt belőle!És a napokban újra...Szia!...menjünk el ide még oda ...nem mentem ,nem válaszoltam, tudodm. Hogy jelenleg nincs senkie ,de mire jó ez ?O miért nem tud el engedni ha elvileg nem én hanem a 20 éves kislányok kellenek neki ???41eves férfiról van szó. N32


2023. aug. 20. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Tudja, hogy te könnyű célpont vagy, el fogsz vele menni randira. Most épp nincs senki, te meg mindig elérhető vagy.
2023. aug. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Próbàlkozik.


Nem csak nàlad, nehogy ezt gondold.

2023. aug. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Jobb neki ez mint a semmi

Az en exem is 3 éve kapar barmikor mehetek vele etterem utazas shopping barmi.

2023. aug. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Eddig te is találkoztál vele, te is válaszoltál neki.


Nem neki kellene békén hagynia téged, hanem neked kellene lezárni, mert neki ez jobb mint a semmi...te meg reménykedsz..mindig.


Te nem tudod lezárni.

2023. aug. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4 olvasd el ismét az egészet és utána írj kérlek mert ahogy látom neked se ment az értelmezés!!!

Nem találkoztam vele és nem is válaszoltam de le írom meg egyszer inkább!!!Próbálkozik igen de nem értem miért ez itt a kérdés!!!

2023. aug. 20. 10:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Unatkozik azert
2023. aug. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Próbálkozni csak úgy lehet, ha te nyitva hagytál egy kiskaput!

Vagyis nincs letiltva, valahogy el tud érni......

Tudja hogy ha valamilyen formában el tud érni, akkor tud rád hatni. Ha csak annyira, hogy foglalkozol a témával neki már az is valami. Addig is rá figyelsz és nem egy másik pasira.

Valószínű nem jött neki össze másik nő, ezért nálad próbálkozik hátha csak egy kis d*gás erejéig beadod a derekadat. Dolgoznak benne a hormonok, szexelni akar, és az a legegyszerűbb ha olyannál próbálkozik akit már ismer.

2023. aug. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!