Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent nő és férfi között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent nő és férfi között barátnak lenni?

Figyelt kérdés
10 éve ismerem de nem tudom miként gondolhat rám. Valóban nincs nő és férfi között barátság?
2023. aug. 20. 09:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Nekem ugyanolyan, mint bárki mással.


Annyival egyetértek, hogy ez a nagyon nagyon szoros, mély, felbonthatatlanul intim emberi kapcsolat nem nagyon működhet két egykorú és heteroszexuális férfi és nő közt szerelem nélkül, de egy mezei barátság simán.


Nekem is vannak férfi barátaim, akiket szeretek, felnézek rájuk. Néha megiszunk egy kávét, beszélgetünk, elküldünk egymásnak olyan cikkeket, amikről tudjuk, hogy érdekli a másikat, segítünk egymásnak ha kell stb. Semmi extra nincs ebben. Aki szerint nincs férfi-nő barátság az rémesen túlszexualizáltan látja a világot.

2023. aug. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Én az alapján barátkozok emberekkel, hogy kivel vannak hasonló értékeim, kivel van bennünk sok közös stb. Ez ha épp egy férfiben van meg, akkor vele is. Ez nem egyenlő azonban a vonzalommal. Van több férfibarátom is akikkel sok a közös téma, hasonló értékek és humor stb. Nem vonzódunk egymáshoz.


Tök más velük barátkozni, mint a legtöbb nővel. Bár nekem a női barátaim is normálisak, nem azok a versenyezzünk a másikkal típusok. De a pasik ilyen tök védelmezőek:D


Plusz bemutatnak a helyes barátaiknak:D

2023. aug. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 LuckyLevi ***** válasza:
Működhet, ha nem vonzóak egymásnak.
2023. aug. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Uccso

És ezt honnan tudhatom?

Honnan tudhatom ha mondjuk netán a férjem haverja másképp néz már rám?

2023. aug. 20. 10:08
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a gáz, hogy különbséget teszel a nemek között.

Egy csajhoz is pont ugyanúgy állok mint bárki máshoz.

Ha van kölcsönös kémia, akkor persze más a sztori.

2023. aug. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

Felém a férfiak sohasem barátilag közeledtek (pontosabban, ez mindig csak utólag derült ki), így én nyilván emiatt nem hiszek a férfi-női barátságokban, ettől függetlenül létezhet másoknál.


Kérdező, ez egy olyan dolog, amit megérez az ember lánya. Biztos vannak olyan jelek, amelyek miatt így érzed, másként néz rád...

2023. aug. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 LuckyLevi ***** válasza:
100%

Ajaj, úgy érzem ingoványos talajra tévedtünk. Miért akarod kideríteni?

Ha nem lenne férjed, akkor ràkérdezhetnél, hogy megfordult-e a fejében több.

Így viszont csak nem vallanà be. Ha nem volt semmi félreérthető dolog a részéről, akkor szerintem nem tudhatod.

2023. aug. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez addig működik míg nem gondolsz rá szexuálisan, míg nem az jár minden nap a fejedben h többet akarsz, hogy szexelni akarsz vele, hogy nagyon kívánod...


Ezek után nehéz lesz barátként tekintened rá, és az is nehezedre fog esni ha lesz valakije.

2023. aug. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
"Lehet -e őszinte barátság férfi és nő között, igen vagy nem, és ha igen, miért nem?" (Karinthy Frigyes)
2023. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
A férfi és nő közti barátság azt jelenti, hogy egyikük nem volt elég vonzó a másiknak, ezért a szex nem (vagy nem nagyon) jött össze, de ilyen-olyan okokból szükségük van egymásra, ezért megmaradt köztük valamiféle elb***ott kapcsolat.
2023. aug. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!