Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy baj van és segítségre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj van és segítségre van szükségem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A feleségem olyan szinten beteg hogy nincs nemi vágya, míg nekem a plafonon van, mert egészséges vagyok. Hiába önkielégítek, a szex nagyon hiányzik. Megcsalni nem akarom. Nagyon szeretem. De gyötörni sem akarom őt ezzel a témával. Magamat sem akarom a nemi vággyal. Muszály kiiktatnom a libidómat, mert már kezd gyötörni.
2023. aug. 20. 10:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
10%

Fenének nem válsz el.

Meg terhesen kisbabával is ki tud lépni az ajton ugy hogy pénze sincs. De akkor is otthagyják a másikat ha az nem kell. És talpra állnak.


Mások meg itt szerencsetlenkednek állando jelleggel. Csak ilyet hallani.

2023. aug. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
12%

*jav

Más terhesen kisbabával is fel tud állni és kilépni egy sz.rból.

2023. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%

#1, mekkora tapló vagy! Mi a helyzet az esküvel? Jóban, rosszban, egészségben, betegségben... Ha nem lehet üríteni, akkor kuka?

Kérdező, azért ez nagyon kevés infó! Mi a helyzet pontosan? Mióta tart? Mit vetít előre a prognózis?

2023. aug. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
32%
Valahogy azért csak kitudna elégíteni?! Nem igaz hogy ennyire semmibe veszi a szükségleteid feleséged..
2023. aug. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

Mit jelent az hogy "olyan szinten beteg"? Fekszik az ágyban annyira beteg?

Vagy éli a mindennapjait, "csak" nincs libidója?

Mert azért a kettő nem ugyanaz!

Konkrétan van valami betegsége? Hormonális problémák?

2023. aug. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
21%

Nem taplo vagyok hanem szerintem húzza el a csíkot az akinek baja van es ne a másikat kínozza.

Nyilván oka van miert nincs giusztusa a palihoz csak azt szeretik titkolni a kiírók.

2023. aug. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Erre most jottel ra? Ha a cerkad fontosabb, mint a feleseged, akkor valni kell. Egyeb esetben ott a kezed potmegoldaskent. Egy felnott ferfinak ezt el kell magyarazni? Megdobbento.
2023. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
18%

Meg a gyk nak is magyarázni kell.

A kínlódók hagyják békèn a másikat èlni. Mindenki megérdemli hogy olyan társa legyen aki vele boldog es nem kinlodni tud csak.

(1)

2023. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg a férj húzza el a csíkot, mert a leírás alapján a nőnek komoly baja van, ő meg csak a f.szveréssel van elfoglalva.
2023. aug. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
En is azt írom hogy a kiíro ne a másikat hordja el.menjen akkor nyitva az ajto. Nem vergődni kell.
2023. aug. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!